Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dörson's Creek

unity100

Öne çıkan mesajlar

ya biliyosunuzdur su cnbc-e de yayinlanan lavuk genclik dizisi var dorsons creek. ya nasi diziler oluyo bunlar ya ? herifler universitede okuyo ama surekli sosyal iliski icindeler, sirtlarinda canta kampuste dolasiyo kizlar erkekler iliskisel durumlarda oraya buraya gidip geliyo. hicbirini gece saat 4 te ertesi gunku finale hazirlanirken yamulmus olarak gormuyoruz ? nedir bunun sirri ? ehe ?[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

hayır görüyorsun
ben izlemem ki izlememe rağmen en azından 2-3 kere gördüm tiplerin ders çalıştığını[hline]
Uçan Sam demiş ki:
*eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da
*hentai bile oynardı eskiden :)
*süperdi ilk red alert'teki mammoth tank biriktirip kafadan dalma olayı
Strateji Anlayışım Mammoth'tur
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
adamlar sırf ders calıssa dizide izlemesinki zaten etrafında herkes öyle dizisini izlemeye ne gerek var
:P

ayrıca joey pıtır pıtır ders calısıyo valla
davsın durmadan film çekimleri vsvs
bi çalışmayan audrey var oda erkekler üzerine staj+master falan yapıyo
kısaac hepsi calısıyo:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Kesin çalışıyorlardır ama bizdeki gibi final gecesi değil her gün. Amerikanın sistemi bu eğitimde, ben daha çalışmayan ve de gezmeyen öğrenci görmedim.

Tabi eğitim sistemide değişik. Bizdeki gibi...:

Öğrenci: Hocam sınav nerelerden?
Hoca: Bütün kitaptan canım.

Undergrad'da bütün kitabı yuttuğumu bilirim, pisikobat adam gitti resimlerin altındaki 8 punto şeylerden sordu.

Öyle şeyler yok burda yani. O yüzden hem gezersin hem çalışırsın, en kötü 3.5 ile mezun olursun.

Arlooax The Angry Mage
Sosyal ağlarda paylaş

çs - çalışma salonu - yurtlarda milletin esas yatip kalktigi yerdi bizde. yukariya anca dis fircasini almaya cikardi millet. bi inerdin asagiya, masaya yigilmis uyuyakalmislar, bi kosede cay demleyenler, disari cikip sigara icenler, her yerde kitap. herkese dörson's creek teki gibi bi universite hayati nasip olsun. biz istedik olmadi.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 06 May 2003 16:24 tarihinde demiş ki:
cnbc-e deki tek ilgimi dizi bu dizi. Kişisel olarak çok mamasız buluyorum.
Ders konusuna gelince yukarda da denildiği gibi 30 dakkalık bir dizide 10 dakka ders açlışan birini gösterecek halleri yok. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

BonePART ile bir akrabalık falan var mı? [hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

hehe soyle kafama gore duzelteyim ben :)

said:
Absolut, 06 May 2003 16:24 tarihinde demiş ki:
cnbc-e deki tek ilgimi cekmeyen dizi bu dizi. Kişisel olarak çok manasız buluyorum.
Ders konusuna gelince yukarda da denildiği gibi 30 dakkalık bir dizide 10 dakka ders çalışan birini gösterecek halleri yok. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

10 kişi biribiri ile tokalaşırsa toplam kaç kez tokalaşılmış olur gibi:
10 genç biribirleri ile birer defa yemek yaparlarsa (mercimek fırında tabii ki:) ) toplam kaç kondom kullnalmış olur??[hline]Warrior Of Bizim Mahalle Delikanlıları
20.level Monk
Hastasıyım tekme tokat ejderha dövmenin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...