Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik İstanbul Buluşması (V.130)

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,
Gçeen buluşmada elimde olmayan nedenlerden dolayı bulunamamıştım. Şimdi yarın Kadıköy'e gelecem Buluşma Boğa'da saat 1:30 da isteyenler gelebilirler.
Kesin Gelecek olarak:
Ben
Sturm[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

bende gelirim[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abuzittin, 29 Temmuz 2004 15:47 tarihinde demiş ki:
heralde gelmem

o ne demek ya herhalde gelmem
insan ya gelir ya gelmez[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

Sosyal ağlarda paylaş

bi dk herhalde gelmem lafı gelip napcam,tabiki gelmicem,neyine gelcem gibi seler mi içeriyor

yoksa muhtemelen gelmem mi demek istedin[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!

[Bu mesaj eagle_dnz tarafından 29 Temmuz 2004 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bana da öyle geldi gibi deniz ama çutulcumuz nerde ya çutulcu da gelsin[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

gelmek isterdim ama heralde gelemem
veyahut
gelirdim de orda tanıdık kimse yok napıcam çekinirim

olabilir..[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

gelmezse diğer elini çatlatırız biz de[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

efendim önce yemek yenilir, ordan nargileye ya da bi kafeye gidilir, bowling yapılabilir... vs...[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

çutulcu sakatlandı yaw[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

nargile olursa gelmem de diğer türlü gelirim (hem yaş olarak hem de o tür şeylerden uzak durmaya çalışma durumları)[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

ya gelebilirsin sonuçta, nargile içmek zorunda değilsin. bi de içmeye gideriz biz belki sonuçta bize katılmak zorunda dğeilsin ki nargile içmeye gidince adama zorla içirtmiyorlar[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

hem u15 deil shapshal

15 :horace:[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yaş sınırı koymuyoruz
isteyen gelsin siz bakmayın laistargona[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

şapşal gelebilirsin yani,[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

bende ehliyet var araba yok[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...