Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

ghaldszar

Öne çıkan mesajlar

şimdi bütün kitapları en derin detayına kadar okumuş olarak gittim ve gerçekten de beğendim. Yanlız bazı kusurlar vardı. Bi kere kitaba tamamiyle uymamışlar. Ona sinirlendim. Ne öyle Fireboltu kitabın sonunda almıyordu ki. O ya bundan sonraki kitabın başında ya da bu kitabın başındaydı. Olmamış.

Ama özel efektler resmen muazzamdı. Hele o patronus charm falan helal yani..[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı romanları guzel sevsende sevmesende cok surukleyıcılıgı var eger bıde hayalgucun genısse ve cocukken bole sıkıldıysan okuldan fılan ılac gıbı gelıyor hayalgucune ama fılmlerı SUX dı cunkı cok ıgrenc bır konu ızlenmiş bid eo fırebolt u aldıgı zaman cocuklar bunu korkutyuyodu mac sırasınd bud supurgeden dusuyodu fılmı ızlemedım ama kıtapta ole oluyodu yenı yılda alıyodu fırebolt u[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bütün kitaplarını okudum bugun filme gidicem ama fazla birşey beklemiyorum çünkü diğer filmleride güzel değildi biraz eylendirsin yeter.Dünyaca ünlü ve küçüğünden büyüğüne kadar hertürlü fanı olan bir romanın sinamaya aktarımından bahsediyoruz e doğal olarak küçüklü büyüklü gidenide olacaktır.
Ayriyetten paticikteki koca adamların en az %30 da anime /çizgi film izliyor kısacası yaşa bakmıyor.%30 luk istatislik çıkarılmış ve onaylanmıştır :d [/b][signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo

[Bu mesaj Virus tarafından 05 Haziran 2004 15:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uyarlama olarakta güzeldi film olarakta konuşan kafalar fln ehehe koptum onlarda.
kitap çok uzun ve detaylı ondan kitabı okumuş insanlara biraz eksik biraz kopuk gelebilir. güzeldi sanerixx ve wanderer tarafından yüzyılın satışını yedim tek başıma seyrettim ama bi saniye bile of pof etmedim walla![signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

nasil satis yaa??

ulan bileti almayi unutan ben diilim, organizasyonu da ben yapmadim. ayrica emre de unutmus olabilir insanlik hali olum alla alla

asil satis senin buldugun tek kisilik yerin uzerine salyalar akitarak atlaman ve filme tek girmen, bizim disarda kalmamizdir.

eheh[signature][hline]templars of steel
Sosyal ağlarda paylaş

eh postlarınızı okudum da nası böyle bi filmi beğeniyorsunuz anlamadım.şahsen gitmedim ama bi önceki filmine malesef gitmiştim ve filmin bitmesini sabırla beklerken filmin sonunda küçük seyircilerden alkış tufanı(!) kopması üzerine kafayı sıyırıp onları ittire ittire hızla çıkmıştım.. Bi daha hiç bi güç götüremez beni hayrinin filmlerine..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wanderer1985, 05 Haziran 2004 18:51 tarihinde demiş ki:
nasil satis yaa??

ulan sinemaya gidioruz diyosunuz, ben bütün gün onun hayaliyle yanıp tutuştum, mal gibi alamancı profların konuşmalarını deşifre ederken!
siz gelioruz deseydiniz en öne oturur izlerdim, aslında herşey ŞENERixx'in başının altından cıktı o biliodu 9da olduğunu burçin istemio diye bizi ayarladi o saatte gittik sonra "aa rezervasyonlar iptal acaba neden"
herneyse... :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
fena değildi film bu sırada veletlerden kurtulmak istiyorsanız hafta içi abzuruk saatlerde gideceksiniz.
Filmde konu iyi yansıtılamamış diğer bölümlerinde ayakta tutacak bir action vardı ama bu bölümde öyle bir action olmadıgından oldu bittiye geldi ve filmi biraz tatsız tuzsuz hissettirdi[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Dikkat ettiniz mi? genelde filmi beğenenler kitabı okumayanlar.Ama ben kitabı en ince ayrıntısına kadar okudum ve yinede cok beğendim filmi tabiki olay örgüsü cok basitleştirilmiş ama azkabanı tam anlamıyla yansıtmak da bence 4 saat alırdı bu filmi beğenmeyenlere sesleniyorum bir de Ateş Kadehi ve Zümrüdüanka Yoldaşlığını dusunun azkaban en az 2-3 kat daha fazla detay istiyor ve bence bu defa işleri ilk 3 filmde oldugu kadar kolay olmicak
Sosyal ağlarda paylaş

Aa.. Unutmadan bilgi olsun.Ateş Kadehi 18 kasım 2005 te cıkıcak ve daniel readcliffe ve diğerlerinin sozleşmesi var cekimlerine başlandı ve tanıdığımız oyuncuları 4. filmdede gorucek olmamız bence cok guzel ilerisi için bir kesinlik kullanmamışlar sadece bir ihtimal değiştirilebilirmiş oyuncular
tabi sozlesme ates kadehi için gecerli ilerisinde ne olur gorucez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodscalp, 05 Haziran 2004 10:28 tarihinde demiş ki:
acikcasi bende begenmedim..hatta bi ara deli sıkıldım zamanda geri donunce haydaa gene ayni seyleri mi izlicez diye...olay kurgusu bence sacma olmus baslarda sirius hadi oldurelim harry i diyodu sora deisti flm ne bilim ilk film flm cok daha guseldi

Sirius nerde "hadi oldurelim harry i" diyordu sadece bunu merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaşların da dediği gibi filmde hatalar var.Tabi boyle seylerin olması kacınılmaz bence cunku gercekten yansıtmak dediğim gibi 4 saat filan surerdi herhalde bunu 2 saate dusurmektede zorlanmaları normal herkesin soylediği gibi ateşoku filmin sonunda gelmiyordu harry nin quidditch sırasında ruh emiciyi gorunce bayılıp dusmesiyle ve supurgesinin kırılmasıyla yani kırıldıktan sonra geliyordu ateşoku.Hatta ilk bir kaç hafta prof. mc'gonagall supurgeye el koyuyordu cunku pakete isim yazılmamıstı ve siriusun supurgeye ugursuzluk buyusu yapıldıgından supheleniyorlardı bu ve bunun gibi kucuk hatalar olsa da bence cok guzeldi kitabı detaylarını iyi anlayarak okuyan birisi için harry potter filmleri bence vazgecilmez...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
4 kuleden birine gödneriyor komurkçüm.
gerçi ofiste baararak da söylemiş bulundum ama :P

ben çok beğendim filmi. çok keyifle seyrettim, özel efektler bence süperdi, diğer ikisine göre çok daha yetişkine hitap edebilecek bir film olduğunu düşünüyorum. hatta bazı sahnelerde ben çocuk olsam zırlardım o derece...

bi de şu "darker" durumu da gerçek gibi geldi. acaba tim burton baba bi yerinden bulaşmış olabilir mi hayri pıtır dünyasına?
:PP
Sosyal ağlarda paylaş

yok anlatamadüm herhal kabızlık bende
4 okul biliyom ama öğrencilerin hangi nedenle hangi okula neden alındıkları seçmen şapka düşünüyoo haaaa senin şu özelliklerinnedneiyle sen şu okula git olayı var yaa çalışmanın erdem olduğunu düşünenler şu okula gibi mesela ...[signature][hline]RUTUBETTEN ŞİŞMİŞ KALBİM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 29 Mayıs 2004 14:47 tarihinde demiş ki:
ben filmdeki kızı merak ediyorum, acaba tabureye oturtsak ayakları yere değecek mi?

(bkz: oha falan olmanın yolları)

ne demek istediğini bilmiyoru ama bi şeyler anladım :)[signature][hline]Weroq Duilwen
Paladin of the Light - Alliance of Light [AoL]
Blind Guardian
L I V T Y L E R
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...