Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Staj ayağına bedavaya amelelik yapma

silverhoof

Öne çıkan mesajlar

Diğer departmanlara limit vardı ama finansa limit yoktu o yüzden rahattık =) Hatta bi kere 2 milyarlık bi migros harcaması yapılacaktı acil olarak bana yüklemişlerdi. migros club + kredi kartı yapıp hem migors clubtan hemde bonustan kazanmıştım dfsfs

abi çok kötü oluyor ya para almazken hep böyle üçün beşin hesabını yapıyor insan.
Sosyal ağlarda paylaş

ZaugnaKhaldun said:

beni en çok kaçta çıkacak olmanın bilinmezliği rahatsız etmişti. gündüz 3e kadar iş olmuyordu mesela bir yerde, 4te bir iş geliyordu, 6.30'da çıkacak adam olarak 11'de falan çıkıyordum. ha tabi hizmet sektöründe bu böyle, stajyer olmakla da alakası yok çünkü benim patronum da gece 2'de çıkıyordu.

iş olmuyordu değil o, işi gödnerecek isan tembellik edip saat 3de gönderiyo işi sana, acıklaması o onun.

3 aylık programı belli olan sinemanın programlarını broşlür oalrka asıyoduk haftalık. persembe sabahı ellerinde olması gereken brolür, benden cıkıp makineye girmesi en gec salı aksamı yanı. Bütün hafta göderecem gönderecem diyip salı öğleden sonra cımbızla alıyodum kadından zorla. sonra 2 dede cıkarsın 5dede cıkarsın.

Tembellik. korkunc bir tembellik var ofis işlerinde, heleki iş birden fazla şirket arasında paylaşılıyorsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...