Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vieira Real Madrid'i seçti

Carmelo

Öne çıkan mesajlar

'Her sezon bir yıldız' transfer geleneğinde bu sezon henüz bomba patlatamayan Real Madrid, uzun süredir peşinde koştuğu Arsenal'in orta saha oyuncusu Patrick Vieira ile anlaştı.

İspanyol gazeteleri, ünlü Fransız oyuncuyla İspanyol ekibinin el sıkıştığını yazdı.

Real'in Arsenal ile görüşmelere başlayacağı bildirilirken, 35 milyon pound bonservisi gözden çıkardığı da kaydedildi.[signature][hline]Carmelo#15.
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: Yok
Sosyal ağlarda paylaş

vay be alsa real çok iyi transfer olur[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişe dicem de

1) walter samuel noluyo dandik ölesine bi transfer mi?
2) henüz vieira'dan öle bi açıklama gelmedi bu sadece medyada yazılan şey. bakalım nolacak...[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...