Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 paylasim ftp vs vs bakarmisin

Schifo

Öne çıkan mesajlar

steve vai albumlerini yeniden toparlamaa çalışıyorum.arşivim gittigi icin çok çok üzgünüm yaw.steve vai albumlerini paylaşıma acabilecek arkadas varmı?yada bi url ? omadi kargo olayi yapalim karşılıklı dosya paylaşırız.
kazaa imesh vsvs programlardan 1 sarki inerse 2. si inmiyor.açıdan.böyle hayrına bu işi yapacak kişi yada kişiler varmı.olmadi indirimli gitar satyim falan[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle
Sosyal ağlarda paylaş

işte arsivden giden üstadlar.

malmsteen
satriani
vai.

yani bunlari dinledim dinledim dinledim.bundan 1 hafta dinlemyi biraktim insan bikiyor tabi.sonra bi gitti hdd .işte ozaman çok üzüldüm.yeniden toplamam lazim.ben baska yerde oturuyom.anadolu ereğli si diyeyim.1024 adsl var.ama hatlar dandik olduundan 512 gibi.[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle
Sosyal ağlarda paylaş

ben onumuzdeki seneye rtn de nightwish,in flames vede childeren of bodom gelior diye biliorum konu ile alakasiz ama dogrumudur bu asli warmi bana organizasyonu yapan lişi solemisti umarim dedini yapar simdiden heycanlandim walla :D[signature][hline].:Ragnarok Online:. Gorlog:[i]: 7x/3x [i]†Grand†Cross† Crusader
|Gotham Radio Winamp|

Sosyal ağlarda paylaş

hahah yok abi kesin değil.zaten rtn nin çok iyi olmayan bi festival oldugunu herkes gördü.

festivalden önce su grublar gelecek diyorlardi.
bodom sodom gibi grublar.ama ne oldu olmadi. ayrıca sırf cok kisi gelsin diye baba grublari söylüyorlar ama o grublar gelmiyor.örnek: MARDUK, VADER[signature][hline]Müzik ruhun orgazmıdır
Aşık kelle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...