Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mörfi yasası

dera

Öne çıkan mesajlar

dera said:

az once tuvalete girecektim cebimde tek selpak kalmış,riski göze almadım en yakın kantine gittim 15 dk yurudum bi paket selpak aldım geldim wc ye girdim işimi bir tek selpak gordu,kahpe felek

Bu olay: Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.

Mörfi yasası: Ayakkabıya gelir, pantolana bulaşır, olan selpak sümüklüdür.
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:

dera said:

az once tuvalete girecektim cebimde tek selpak kalmış,riski göze almadım en yakın kantine gittim 15 dk yurudum bi paket selpak aldım geldim wc ye girdim işimi bir tek selpak gordu,kahpe felek

Bu olay: Akılsız başın cezasını ayaklar çeker.

Mörfi yasası: Ayakkabıya gelir, pantolana bulaşır, olan selpak sümüklüdür.

mörfi yasası olabilme ihtimali en dusuk kotu sey her zaman olur,eminim selpak almadan wc ye girsem tek bir selpak yetmeyecekti,gittim aldım geldim yetti

semsiye alıp evden cıkılan gun yagmur yagmaması,ne zaman semsiye almayıp evden cıksan yagmur yagması gibi
Sosyal ağlarda paylaş

bu olayın akılsız baş cezası ayaklar falan onla ne ilgisi var ya?

adam akıllılık etmiş, gitmiş bi paket daha almış ama almasaydım kesin lazım olucaktı diyor.

kantine gidip mendil almayı unutup geri dönse sıçsa ve yeni mendil lazım olsa, o zaman dediğin olabilirdi fortuna.
Sosyal ağlarda paylaş

Mörfi'de olabilecek en kötü şey olur, olma olasılığı en az olan kötü şey değil. Ve olayın sonunda mutlaka zarar görmüş olursun, o tuvaletten sağsalim kalkamazdın kalkarsan, o zaman adı mörfi olmaz işte.

Mesela: "Şemsiye alırsın, yağmur yağar, geçen araba seni sırılsıklam eder." Önlem aldın, ama işler gene de kötüye gidecek, durduramazsın. Eğer önüne tutmak için şemsiye alsaydın bu sefer kafanın üstünde tuttuguna yıldırım düşecekti veya yolun başka yerinden geçen araba seni ıslatacaktı vb...

Senin olayında selpak almışsın alman boşa olmuş ama gene de tuvaletten sağ salim çıkabilmişsin. Muprhy olması için en azından aldığın paketi tuvalete düşürmeli ve en az 2 tane mendile ihtiyaç duymalıydın.
Sosyal ağlarda paylaş

Fortuna said:

Mörfi'de olabilecek en kötü şey olur, olma olasılığı en az olan kötü şey değil. Ve olayın sonunda mutlaka zarar görmüş olursun, o tuvaletten sağsalim kalkamazdın kalkarsan, o zaman adı mörfi olmaz işte.

Mesela: "Şemsiye alırsın, yağmur yağar, geçen araba seni sırılsıklam eder." Önlem aldın, ama işler gene de kötüye gidecek, durduramazsın. Eğer önüne tutmak için şemsiye alsaydın bu sefer kafanın üstünde tuttuguna yıldırım düşecekti veya yolun başka yerinden geçen araba seni ıslatacaktı vb...

Senin olayında selpak almışsın alman boşa olmuş ama gene de tuvaletten sağ salim çıkabilmişsin. Muprhy olması için en azından aldığın paketi tuvalete düşürmeli ve en az 2 tane mendile ihtiyaç duymalıydın.

ahahhahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...