Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Kadıköy Buluşması V.129

Prawler

Öne çıkan mesajlar

gelebilirim de belki geç olur ben size ulaşırım[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

şehir dışından arkadaşım geldi yarın gelemiyorum herkesten çok özür diliyorum gerçekten
Salı ya da çarşamba yapalım buluşmayı diyorum ya da siz buluşun takılın ne diyim.Ama inanın siz de aynısını yapardınız.

Mesela Holy nin arkadaşı geldi kaçtı direk :)
[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

[Bu mesaj Prawler tarafından 25 Temmuz 2004 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Prawler tarafından 25 Temmuz 2004 21:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Buluşma ertelenmeyecekse, beni yarın deniz otobüsleri şeysinde karşılayacak biri var mı?
Varsa özelden telefonunu versin, yarın d. otobüsünün varış saatine göre haber veririm kaçta o tarafta olacağımı.

Aslında ertelenmesi ve hatta Taksim'e taşınması işime gelir. ;)[signature][hline]Turuncu. Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.

[Bu mesaj Eraq tarafından 25 Temmuz 2004 21:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet taksimde yapalım erteleyip[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

Salı + Taksim + Prawler + Shapsal olsun bence.
Yani yarınki iptal olsun demiyorum.
Bu arada, Kadıköy yapacaksak beni deniz otobüsleri şeysinden alacak biri lazım.[signature][hline]Turuncu. Çünkü o, Çokonat'ımın rengi.

[Bu mesaj Eraq tarafından 25 Temmuz 2004 21:22 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Eraq tarafından 25 Temmuz 2004 21:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya salı çarşamba kesin taksime gidersiniz bi daha kadıköyde yapılmaz alın işte şunu salıya ben de geliym ya böhühaohaheühüh[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

salı günü bende bi arkadaşımla hatta pati üyesi(glamdrink_s)ile taksimdeyim,yolumuz düşer uğrarız arada böyle güzel olur:-P
shapshal nie gelemiosun ki taksime salı gübü olsun taksim olsun pazartreside yapın buluşmanızı.ayrıca sıkılmadınızmı haftada 3 buluşma düzenlemekten:)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:horace::hmm::lol::rock::hrr::yapma::-P:utaniem::-?:-):):D:-O;)8-):(:|
Sosyal ağlarda paylaş

olabilir orda bırakırım sizi.. kadıköye gidicem zaten bi oyun stoğu yapmam lazım[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...