Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektro Gitar egzersizleri

Kendersever

Öne çıkan mesajlar

bende cd vardı bununla ilgili paso öğretiyodu
birisi "dream theatre ın gitaristi lan bu!" demişti ama tanımadığım için bilemiycem :)[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
---------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

petrucci'nin var, malmsteen'in var daha bikaç kişinin var cdsi, onun haricinde elektro gitar metodu, akustik gitar metodu gibi kitaplar var kitapçılarda, oda yetmedi gir netbul'a arat gitar diye orda egzersiz notaları veren siteler bulunur, www.taborama.com ya da www.guitar-pro.com'da çok ideal..[hline]When a men lies, he murders some part of the world..
Sosyal ağlarda paylaş

heheh petrucci gibi bi gitarist olsam CD hazırlardım gitar çalmak için falan diye... Allahın en hızlı solosunu atar sonra da yaptığımın aynısını yapcan diyip piyasaya sürerdim :)[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

malmsteen'in bir seti vardı ben de..kitab+cd eğer bulabilirsen bayaa yararlı kitapta yazan tüm tekniklerin cd de malmsteen tarafından uygulanışı war ama şöyle bir olay war ki adamın bi tekniği yawaş yawaş göstermesi bile hızlı :)[hline]Dramar on Albion/Kay
Osmanbey [Fatihin Fedaileri] on Midgard/Merlin

[b]the blue mists of the night[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bak paso gam çalış aşağıdan yukarıya in çık karışık şeyler çalarak.

parmakları hızlandırmak için kuvvetlendirici bi alet war ondan al

iyi işe yarıyor.yavaş yavaş çok yavaş çal çalış. sonra iyice ezberleyince parmakların yerlerini hızlı çal.sağ el sol el uyumunu iyi sağlaman lazım ama[hline]
I know that I was born and I know that I’ll die.
The in between is mine. I am mine.

www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

Ben elimi hızlandırmak ve daha iyi açabilmek için 2 egzersiz yapıyordum başlarda (tab seklinde yazırum):
----------- ----------
----------- ----------
----------- ----------
----------- ----------
----------- -1-2-3-4-
-1-2-3-4-- ----------
Bu şekilde en kalın telden en ince tele kadar gidip sonra tam ters şekilde gelirdim sonra biraz daha farklı bir şey yaptim:
---------- -------
---------- -------
---------- -------
---------- -------
------3-4- ----2-1
-1-2------ -4-3----
bu sekilde yaptim. Yarım saat arka arkaya yap cok fark ediyor hissediyorsun.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

ya kesinlikle gamları öğrenmeye bak parmakların çaldıkça alışır kesinlikle (hoş benimkiler hala alışmadı ama..) ayrıca bana sorarsan hız o kadar da önemli diil bence virtiöz olmak için önemli olan öncelikle ruhtur hızlı yada yavaş çalmışsın faketmez.. gitarını 180km hızla "tırmalayıp" berbat işler yapan sürüyle gitarist var ortalıkta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...