Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Oyunu 3 kere bitirdim yardım edebilirim ama bide.........

chagy

Öne çıkan mesajlar

bu oyunu zorluk derecelerine göre 3 kere bitirdim hard da biraz kasıldım ama karakterim çok sağlamdı :-D
Eer bölümlerle ilgili sorunlar varsa yardım edebirim...
Oyunu üç kere bitirmeme ve bütün görevleri tamamlamama rağmen Chapter 1 de Tombs lar vardı onları bir türlü bulamadım,bir kitapta tombs ların yeri yazıodu ama 3 oyunda da nerde olduklarını bulamadım valla sırf tombs ları bulmak için tekrar oynıcam...bulan varmı tombs ları :-?
Sosyal ağlarda paylaş

ceremonial,üç tane ceremonial alıodum bi yerden sırasıyla onlara koycam dimi
dragonutpia nın dedii kütüphane arkasında ki kapıda herhalde öyle açılıo , teşekkürler ben bi yeniden başlayıp neymiş şu tombslar bulmaya çalmışiiim :lol:
Sosyal ağlarda paylaş

Biri Ceremonial Sword. digeri Ceremonial Arrow du 3. sunu tam hatirlamiyorum shield olabilir... Zaten hepsini o dwarfin arkasindaki tabuttan aliyodun. Bu arada o kutuphane acil susam acil misali bir lafla aciliyodu. Disardaki kiz la konusup icerdeki hatunu ikna edince sana soyluyorlardi Halekum mu aleykum mu ne biseydi hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe aleykum :lol:, yeniden başladım aldım o ceremonical mıdır nedir zımbırtılarını da , kasiyim dedim very diffuclut ta full PVP de oynuyorum Prison da 6 tane örümcek gelio......
bi öldüremedim..
bir de bard şeçmiştim neyimizeyse,bu oyun bu zorlukla bilmiyorum yani nasıl bitcek,zaten tombs ları buliim bırakırım :-p
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Invulon, 05 May 2003 13:56 tarihinde demiş ki:
e o gorev yapılması zorunlu görevlerden biri degilmiydi?

Yok optional quest. Bir parcayi bir inn deki thiefi ikna edip ya da kesip aliyoduk. Guanletin oldugu inn di sanirim (hani sonra bizim oluyor)

O disarsinda saat olan kapilar bildigim kadariylan sadece wizard olup Clocktower quest i alinca acilabiliyor.

[Bu mesaj Lion_Strimple tarafından 06 May 2003 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ilk parçayı moonmask miydi neydi orda gilles miydi herifin adı ne bizden oleff yerine ona götürmemizi istiodu tombs ları , istersen ona götürüodun , istersende konuşuodun bağrıodun falan alıodun onun elinden bi tanesini o da kaçıodu,yanlış hatırlamıorsam..[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...