Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merhaba Ben Dunno'nun o Bahsettigi Erkek Arkadasıyım

tertemizinsan

Öne çıkan mesajlar

tertemizinsan said:

oncelikle sizden ricam sozkonusu kisinin duygusal bir genc kız oldugunu unutmamanız,her ne kadar burada insanlara ozelimizi acıyor olsa da belli sınırlar cercevesinde olmalı,kendisi yasadıgımız onca seye ragmen saygı duydugum bir insan lutfen sevistiniz mi gibi sorular yoneltmeyin,tek tek cevaplaycagım her seyi fakat sırası gelince

AHAH
Sosyal ağlarda paylaş

tertemizinsan said:

oncelikle sizden ricam sozkonusu kisinin duygusal bir genc kız oldugunu unutmamanız,her ne kadar burada insanlara ozelimizi acıyor olsa da belli sınırlar cercevesinde olmalı,kendisi yasadıgımız onca seye ragmen saygı duydugum bir insan lutfen sevistiniz mi gibi sorular yoneltmeyin,tek tek cevaplaycagım her seyi fakat sırası gelince

AAAAAAAAAAAA KİKİKİKİKİKİ

kızı ortada bırakıp kullanıp atmaya utanmıyor musun lan terbiyesiz herif! ne yüzle geldin buraya?!?! bir genç kızın duygularıyla oyuncak gibi oynanır mı
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gun aslında nasıl basladıgı belli olmayan bir surecti benim icin cansuyla ilk dısarı cıkısımızdı dunno da geleyim demisti ama cansu istememisti bende tamam herhalde konuscagı ozel bir durum var demistim gittik starbaks a oturduk ama cansunun gozlerinde soru soran bakıslar sezdim dunnoyla arasında ondan onceki hafta gecenleri unutmamıs (guya beni kıskanıyorms) bunun ustune neden oyle garip bakıyorsun diye sordum tabi bunun ustune hemen birazcık kekeledi daha sonra toparlayınca agzındaki baklayı cıkardı aslında dunno benle cıkmadan once geyik olsun diye ona surekli baksana taş gibi cocuk gibi seyler soylermis benim icin ben de guldum gectim dedim ne olacak kız arasında surekli oılan seyler ama sonra birden sandalyeyi yanıma yanastırdı kotpantolon vardı o sıra ustumde laap diye elini bacagıma attı o sırada bir titresim hissettim bir kıvılcım gibi icimdeki dunnoya olan aşkın kalesi sanki cok saglam bir gülle carpmıs gibi darbe aldı ama daha sonra cebimdeki titresimi acık olan telefondan geldigini anladım bunun arayan dunnoydu
Sosyal ağlarda paylaş

elim cebime giderken cansu henuz kotpantolumdan elini cekmemisti ve elinin orda oldugunu bildigimden elim cebime dogru urkek bir tavırla hareket ediyordu,telefonu actıgımda dunno alıyordu,dedim neden alıyorsun guya icine bir kurt dusmus uyuyormusda ruyasında beni 3 tane karabasan kovalıyormus,karabasanlar kızmış,biri sarısın biri esmer digeri de kumral,bu karabasanlardan kacarken elimde bir kutu varmış ve bu kutu icinde aşkımızın manasını taşıyormus,karabasanlar bu kutuyu almak icin beni surekli dag tepe bayır demeden kovalıyorlarmıs,ben vermiyormusum ama en sonunda sarısın olan karabasan kutuyu elimden kapı vermis,soyledigine gore de karabasan aynı cansuya benziyormus,o an bu lafı duyunca aramızdaki aşkın psişik bir yonu oldugu aklıma geldi yoksa dunno bunları uyduruyor olamazdı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...