Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız yaşayan bir kız

Buyse

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Vingthor said:

wot anı

hemen bir anı. mat sınavına tek başıma girdim 3 hafta önce. asistanlardan birin koydular başıma. eşşek kadar anfide ikimiziz. nese ben zorlanmaya başladım sorularda falan öfleyip püfledim heralde. geldi şöle bi baktı. sonra başladı konuşmaya falan. dedim hatırlamıyorum çok matematik falan. bunu geçemezsen ben seni çalıştırırım dedi. eheh saol ama okulda dikkatim dağılıyor falan dedim. bana gelirsin dedi. net. açık sözlü. dedim dikkat dağınıklığı problemim var ben tek başıma çalışabiliyorum falan. sıkıyorum kurtulmak için. önemli değil başka şeylerde yaparız dediği noktada kekelemeye başlayıp veririm ya bu sınavda kız arkadaşımda bekliyor sonucu falan dedim. çok zeki diilsin sen peki sen bilirsin dedi. karşılaşıyoruz arada okulda. tip tip suratıma bakıp heh edasıyla kafayı falan çeviriyor.

abi.

neden ?

seviyorum çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

abicim erkek adamsın.

vurup geçiceksin bu kadar basit.karşına özel bir insan çıkar ona saygını gösterirsin.kızlar çok masum düşünüyor mu zannediyorsun.kızların yaptığı bu tür hareketlerin çoğunun altına o erkekle yatma isteği var.

bir akşam birşeyler içelim.
birgün birşeyler yapalım.
bana gel film izleyelim.
bana gel kahve içelim.
ya bizim de musluk bozulmuş.

ben daha önce de söyledim her durumda OLM TAMAM KESİN SEKS denecek birşey yok.ama kalkıp da gay gibi abi kahve içmeye çağırdı ama kesin siyaset tartışıcaz ehe demeye de gerek yok.

erkeksen fırsat bulduğunda değerlendireceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abicim erkek adamsın.

vurup geçiceksin bu kadar basit.karşına özel bir insan çıkar ona saygını gösterirsin.kızlar çok masum düşünüyor mu zannediyorsun.kızların yaptığı bu tür hareketlerin çoğunun altına o erkekle yatma isteği var.

bana gel film izleyelim.
bana gel kahve içelim.

ben daha önce de söyledim her durumda OLM TAMAM KESİN SEKS denecek birşey yok.ama kalkıp da gay gibi abi kahve içmeye çağırdı ama kesin siyaset tartışıcaz ehe demeye de gerek yok.

keita gibi gelişine vole

eheh
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

wot anı

hemen bir anı. mat sınavına tek başıma girdim 3 hafta önce. asistanlardan birin koydular başıma. eşşek kadar anfide ikimiziz. nese ben zorlanmaya başladım sorularda falan öfleyip püfledim heralde. geldi şöle bi baktı. sonra başladı konuşmaya falan. dedim hatırlamıyorum çok matematik falan. bunu geçemezsen ben seni çalıştırırım dedi. eheh saol ama okulda dikkatim dağılıyor falan dedim. bana gelirsin dedi. net. açık sözlü. dedim dikkat dağınıklığı problemim var ben tek başıma çalışabiliyorum falan. sıkıyorum kurtulmak için. önemli değil başka şeylerde yaparız dediği noktada kekelemeye başlayıp veririm ya bu sınavda kız arkadaşımda bekliyor sonucu falan dedim. çok zeki diilsin sen peki sen bilirsin dedi. karşılaşıyoruz arada okulda. tip tip suratıma bakıp heh edasıyla kafayı falan çeviriyor.

abi ALLAH BELANI VERSİN
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

abicim erkek adamsın.

bana gel film izleyelim.
bana gel kahve içelim.

kuyruk&acı?

edit: yazamamak
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bıyıklarıda var mı?

yok lan

mmg de gelen asistan güzel bi hatundu, yüzü falan, ama sert bi kişiliği vardı

bi de laboratuara bi asistan geliyo bayan, o da sert bi tip

zaten mühendislik olduğu için en fazla 2 genç bayan öğretmen hakkımız var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...