Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

100 yaşına kadar =P

Dynun

Öne çıkan mesajlar

sıkıcı tabi olm.. dışarıda arabalar falan patlıyor mu filmlerdeki gibi.. bombalar son saniyede falan mı etkisiz hale getiriliyor..

ne biliim işte. sabah kalkıyorsun, otobüse binip her sıradan insan gibi, sıradan işine/okuluna gidip geri geliyorsun. onca yol tepip gitmiş, gelmişsin. bi sürü elemanın ağız kokusunu çekmişsin, evde kız arkadaşın trip atıyor bi de.

bakıyorsun, hesap ediyorsun, yenisini bulman da ayrı bi efor zaten.. kızın sesi göreceli olarak mute olacak kadar bağırarak tartışmayı sonlandırırken aklına kadir abi geliyor.. ne güzel kükrüyor be! netekim reel hayatta kükreme de yok bak.

çok sıkıcı olm hayat. hani bi zevkli tarafı yok cidden. jetpack bile çıkmadı işte.. marduk'ta gelmiyor. nükleer kış hiç gelemedi, e biz başka gezegenlere gidemedik, uçan arabalar da yok..

ne biliim yaw en azından insan dışında başka ırklar olsa da tantana çıksaydı biraz be..

öle 100sene geçmez hacım.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

evet toprağın altında mal mal yatmak daha iyidir eminim sdf

Azot döngüsü filan faydalı şeyler ya, en azından ölünce bi işe yarıyosun. Öbür türlü hiçbir işe yaramadan kenarda duruyosun öyle, sırf oksijen ısrafı. Binbir çeşit sağlık sorunundan kıvranmak ta ayrı bir dert.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben yakarım!!
http://www.amazingrust.com/Experiments/how_to/Images/Thermite2(3-12-06).jpg

hep thermite kullanmak istemiştim

gördüm ve arttırıyorum

doğru gaz karışımıyla bir oksi asetilen kaynağında şalamanın ucunda 5000 dereceyi görebilirsin.

gg thx no re
Sosyal ağlarda paylaş

görüyorum ve arttırıyorum.

bence tau cannon daha fazla ısı üretiyordur; ama bu konuyla ilgili elimde somut bilgi yok.

bu arada meriç dediğim, trakya bölgemizin müstesta bir varlığı olan meriç nehri olm. sen üstüne alınma öyle direk, trakyalı diyorum bir nevi ben sana.
Sosyal ağlarda paylaş

hatırlamıyorum bu alev silahını ben hiç. sene 99 da cs ile birlikte bu tf de betadaydı. ara sıra oynuyorduk 2-3 tane haritası vardı zaten. sonra cs aldı başını gitti demek sonra bu tf de bi şekiller yapmışsonradan kendi kafasına göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...