Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CVV sorunu

Mithat

Öne çıkan mesajlar

ripe said:

Nedendir bilmiyorum ama Blizzard Ziraat bankası - Maximum - visa kredi kartını kabul etmiyor.

farm yapacağım deseydin :P belki ziraatin beyni çalışırdı :)

şaka bir yana malesef bazı bankalarımız ve orada çalışan değerli insanlar halen daha kredi kartlarının kullanım alanlarının nerelere genişlediği konusunda bir çareler.

benzer bir sorunu ben banka'ya daha doğrusu bankada ki görevliye "yurtdışına gideceğim, orada harcama yapmada sorun çıkar mı diye anlatarak açıklamıştım", adama internetten alışveriş dediğinde ilgili görevli türkiye'deki internet sitelerinden gibi algılamış olabilir.

Bir banka ile onların anlayacağı dilde "taneli, sakin, 5 yaşında çocuğa açıklarcasına ve kartın kullanılacağı yerin lokasyonunu da belirtere" konuş derim

yok hala çözülmedi mi git bir media markt yada bimeks'e al bir game card onla çöz :)

yurdumun banka memurları :P
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle...

Geçenlerde iş bankasına gittim. Kredi kartımın yenisi gelmişti "süresi bitmiş" son kullanma tarihi ve arkadaki son 3 haneli rakam değişmiş.. Dedim ki veznede ki adama "bunlar değişmiş prb olur mu? Internetten kullanıyorum kartımı, aylık üyesi olduğum yerler var" dedim.. Oda kem küm etti cevap veremeyince müdüre sordu. Müdüre de bir kere daha anlattıktan sonra sanırım %50 "şansla bişi olmaz" dedi. Gerekli değilmiş onlar. Ama tutmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...