Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni GTA: San Andreas screenshotları

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

PC için daha çok var diyor içimden bi ses, bunlar ps2 için..

ssler güzel de bakalım yapısal değişiklikler nasıl olacak

kendi karakterimizi yaratabilmek ve skiller hoş olurdu mesela.
para kazan para ile silah al dışında başka para harcama metodları ve suç işleme yöntemleri gibi şeyler hoş olur.

hafif bi tamagotchi havası sezdim oyunda, umarım öyle olmaz hehe.[signature][hline]Fleşşşh off folınn encıılllss
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada esas oğlanımızın oburluğu herkesin dikkati çekti sanırım arcane gibi. Şiştikten sonra sönme de vardır umarım, bisiklet sürerek zayıflama koyabilirler :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

pc de 2005 sonuna doğru çıkacak[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...