Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ayyyyyyyyyyyyy fenalık geldi

daylan

Öne çıkan mesajlar

Dartanian said:

QueenofSpades said:

Dartanian said:

Kimin mericiymişim qos?

abi kendin itiraf ettin daha ne diyim :D

Burdan birinin merici değilim.Bi kişiye meriçlik yaptım onda da amacıma ulaştığımı söyledim onun dışında burayı kız arkadaşım okuyo salak salak şeyler yazıyosunuz.

abi kiz arkin okuosa bence coktan fail oldun :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

QueenofSpades said:

Dartanian said:

Kimin mericiymişim qos?

abi kendin itiraf ettin daha ne diyim :D

Burdan birinin merici değilim.Bi kişiye meriçlik yaptım onda da amacıma ulaştığımı söyledim onun dışında burayı kız arkadaşım okuyo salak salak şeyler yazıyosunuz.

abi sirf patideki her kiza mericlik yapiyorsun arkadasim... gercek dunyadan da vardir bir o kadar.

YEME BIZI DART... YEME.
Sosyal ağlarda paylaş

öf o çocuk benim varya resmen mancığınımın ipini kesti diyomusunuz

bir anımı anlatasım geldi. londrada otobastayım. önümde 2 tane türk hatun var. anlamadılar türk olduğumu. aralarındaki muhabbeti ben hayatımın hiçbir evresinde daha pisini yapmadım. o çocuk bana .... bu çocuğuda şöyle .... yazamam gerçekten yazamam net ban çünkü.

en son trafalgara gelince burası neresiydi ya dedi. trafalgar diyip indim otobüsten. o iki kızın suratlarındaki ifadeyi gösterebilmek isterdim. utanç dumur ihanet aşk herşey vardı galiba o yüzlerde. fkdhkd
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

öf o çocuk benim varya resmen mancığınımın ipini kesti diyomusunuz

bir anımı anlatasım geldi. londrada otobastayım. önümde 2 tane türk hatun var. anlamadılar türk olduğumu. aralarındaki muhabbeti ben hayatımın hiçbir evresinde daha pisini yapmadım. o çocuk bana .... bu çocuğuda şöyle .... yazamam gerçekten yazamam net ban çünkü.

en son trafalgara gelince burası neresiydi ya dedi. trafalgar diyip indim otobüsten. o iki kızın suratlarındaki ifadeyi gösterebilmek isterdim. utanç dumur ihanet aşk herşey vardı galiba o yüzlerde. fkdhkd

ARKADAS LONDRAYA GITMIS.
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Ben kafam güzelken sürekli metroda ZAAA HERİFE BAK ZAAA diye dalga geçiyorum. 3-5 kere Türk çıktı. Bir keresinde adam tuttu tuttu kendini bütün yol, en sonunda patladı gülmeye başladı.

yazın londra yolu göründü bana tekrar bu arada. ama sen olmazsın heralde dönmüş olursun. bekle lan çoğ eğleniriz. kemdın gecelerini çok özledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...