Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okandakikızkim

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

karyola said:

Jahrein said:

ya bu multi producer varmış. acıdım lan adama. ben onun mesajları falan okumadım burayı f5'leyerek yaşamıyorum.
ama saolsun dartanian bana kopyaladı. çok güldüm. bu nası bi içerlemektir bu nası bir köylü haykırışıdır. ahahah
acıdım lan sana. ciddi diyorum. git bi sakinleştirici falan vurdur rahatlarsın.

"AMA SENİN BACINA GELİNCE İŞ RERÖRÖ" triplerine çok güldüm ya. sene 2010

HAHAHA dartanian sana kendi yazılarını kopyalamamış galiba

bunun yanı sıra f5 kölesi değilim çok meşgulüm deyip kızlara hava atmaya çalışmışsın ama dartanian benim hakkımda araştırmalar yapmış, sana göndermişsin okumuşsun cevabı düşünmüşsün yazık, emeklere yazık
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya açıklık getireyim gece yapcak işim yok uykum da geldi başımın geçmesini bekliyorum ilaç içtim yapcak işim yok f5 spamliyodum senle ilgili bişey demedim adama araştırmaya da pek gerek yok 6 tane postun var ilk posta dönünce ne olduğun çıkıyo ortaya =)

Ben devochinin yazdığı ve banlanınca silen şeyini bi kere kopyaladım abartılmasın durum ben kavga etmeyim sizle şimdi bye.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Konuya açıklık getireyim gece yapcak işim yok uykum da geldi başımın geçmesini bekliyorum ilaç içtim yapcak işim yok f5 spamliyodum senle ilgili bişey demedim adama araştırmaya da pek gerek yok 6 tane postun var ilk posta dönünce ne olduğun çıkıyo ortaya =)

Ben devochinin yazdığı ve banlanınca silen şeyini bi kere kopyaladım abartılmasın durum ben kavga etmeyim sizle şimdi bye.

devhochi ve multici diye nick üstümde zıplasalar almam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...