Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okandakikızkim

CaNNi

Öne çıkan mesajlar

escape said:

abi,
kız-adam, entel olmayı herkesten üstün olmak gören, patide de bu yolla karizma yapmaya calışan bi tip.
ilgilenmeyin abi gider kendi.
cidden çok iticisin ya ./

aaaaa... bu dediğin futbol fanatikliğine denk düşüyor -futbol fanatiğiyle enteli karşılaştırmadır bu. fanatik galatasaraylının karşısında fatih terime, entelin karşısında gorkiye küfür edersin ikisi de aynı tepkiyi verir. bunun sonucunda hakkaten aralarında fark olmadığını anlarsın- ki bu beni üzer. ben sadece ön yargıya ve çok biliyorumculuğa karşıyım. tipik örneklerle birlikte madem biliniyor ben biliyor denmesin paylaşılsın
Sosyal ağlarda paylaş

karyola said:

escape said:

abi,
kız-adam, entel olmayı herkesten üstün olmak gören, patide de bu yolla karizma yapmaya calışan bi tip.

aaaaa... bu dediğin futbol fanatikliğine denk düşüyor -futbol fanatiğiyle enteli karşılaştırmadır bu. fanatik galatasaraylının karşısında fatih terime, entelin karşısında gorkiye küfür edersin ikisi de aynı tepkiyi verir. bunun sonucunda hakkaten aralarında fark olmadığını anlarsın- ki bu beni üzer. ben sadece ön yargıya ve çok biliyorumculuğa karşıyım. tipik örneklerle birlikte madem biliniyor ben biliyor denmesin paylaşılsın

genelde konulara, çok boş ve alakasız bir örnekle örtbas yeteneğini çok iyi geliştirmişsin.
başarısız entelsin sory.
ayrıca gorki fanatikliği ile takım fanatikliğini bir tutmak gg
Sosyal ağlarda paylaş

instant ban ftw demişsin de okuyan okudu, o tombul lavuk da okudu. bin kere banlasalar bin kere acc alıp yazamıcam sanki. veya floodlamak istesem beceremiycem. harbi kafası az çalışıyo galia bu heriflerin.

neyse ne diyodum, büyük orospu çocuğusun jahrein. elalemin karısına kızına forumdan yalarımlar, güzelimler yazmak kolay. ama biri gelip abi senin hatun seni aldatıyo dediler mi hemen olay çıkıyo. ah jahrein ah, ne büyük orospu çocuğusun ha
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

karyola said:

escape said:

abi,

genelde konulara, çok boş ve alakasız bir örnekle örtbas yeteneğini çok iyi geliştirmişsin.
başarısız entelsin sory.
ayrıca futbol fanatikliği ile takım fanatikliğini bir tutmak gg

alakasız değil işte anladın. fakat beni kötülemekten başka verecek cevabın yok. çok küçük ayrıntılara takılmaman gerekli
Sosyal ağlarda paylaş

karyola said:

escape said:

karyola said:

escape said:

abi,

başarısız entelsin sory.
ayrıca futbol fanatikliği ile takım fanatikliğini bir tutmak gg

alakasız değil işte anladın. fakat beni kötülemekten başka verecek cevabın yok. çok küçük ayrıntılara takılmaman gerekli

hayır emin ol anlamadım.
kimi insan vardır 2 3 cümle ile birsürü şey anlatır.
kimileri vardır 2 3 cümle ile anlatılacak şeyleri 100 satırla falan anlatır.
ama sen 2 3 cümleyle hiçbirşeyi anlatamayıp birbirine karıştırıyosun ve alakasız konulara kayıyosun.
cidden ne okuyosan bırak. yanlış yönlendirmişler seni veya "kültürlü olma"yı yanlış anlamışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...