Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müthiş final: Brezilya - Arjantin

Carmelo

Öne çıkan mesajlar

brezilya sampiyon ewt kaptan alex ve kupayı alex ın elinde görmek bir fenerli olarak gurur verici olacak[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 26 Temmuz 2004 01:12 tarihinde demiş ki:
abi bu spiker ne kötü ya
reazlet ötesi

ve brazil şampiyon !
ben brezilyayı destekliorm
filan ne bunlar ya
allahm uyuz oldm gece gce

ya adam zaten anlatışıyla falan ercan taner özentisi harbi kıl bi herif[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya alex sekiodu bide sakatlanmasın lig baslıcak :D[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Arjantinin kazanmasını istiyordum zaten oyun stillerini ve tiplerini türklere çok benzetiyorum. Zaten topçularının hepsi bodur bizim gibi fakir bir ülke zaten. Brezilya ise adriano ve bir iki adam dışında topçu yok bunun dışında takım oyunu ve organizasyon hiç yok. Arjantin sonuna kadar haketti bence brezilyayı özellikle 2inci devre ezdiler. Brezilya da bala g.te şampiyon oldu. Spikerler ise facia söz söylemeye gerek yok yaptığı basketbol esprilerini başkalarına yapmalarını tavsiye etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

bu spiker bi ara show radiodaydı herif fenerbahçe maçlarını anlatırken Arrriiiieeellll orrrrtega faln derdi hatta bi de wayşingtın falan diyodu iyice uzatrak yane boş herifin teki aslında[signature][hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

emre tilev ya benim adamım onun üstüne tanımıyom.ama televizyonda anlatamıyo show radyoda fener maçlarında dinleyin siz bide onu ehehe.
gs-fb 6-0 lık maçta ne coşturduydu be orteeegaaaaaaaaaa ehuehe.
sonra braavo rüştü falan diyodu bi maçta fb li severim keratayı.[signature][hline]i love this game!
tractor pulling

ZBD.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...