Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ulan

reddiye

Öne çıkan mesajlar

aslında olayı 'işletmeler zaten bizi kazıklıyor hazır fırsatı varken taksın hesabı' mantığına bağlamak yanlış. neticede o hesap ne kimseyi işinden edicek nede mekan sahibini zengin edicek.

olay hesabı takmaya gönlün elverecek mi?! veriyorsa rahvan a müsade et kır atına binsin köy köy dolaşsın.

reddiye hatta için rahatsa dipnot olarak şunu belirteyim o tip restorantların kestikleri adisyonların anca 1/40 ı resmidir. deli gibi vergi kaçırıyor adamlar.

ama olay bu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

kimse kusura bakmasın da bana bugüne kadar takılan hesaplardan, içmediğim içkiler için ödediğim paralardan,bir bardak viskiye verdiğim 35-45 tl'lerden, kuvere 34 tl yazılmasından (bu daha yeni) sonra vicdan konusunda çok problem yaşayacağımı zannetmiyorum bu konuda.Ha o mekanın suçu mudur ? değildir.Ama fistanın dediği gibi garsondan kesme gibi bi durum olmaz hele ki üst segment bir restoransa o yüzden ben olsam gidip vermem piyangodan yemek çıkmış diye düşünürüm.
Sosyal ağlarda paylaş

benim yetemediğim biryer yok, sen içini ferah tut.Ama alkole verdiğim paraya acıyorum bu kadar.Yemek yemek vs. problem değil.Keyif benim keyfim, canım istiyor içiyorum ama ne güzel lan maliyeti 30 tl olan bir şişe içkiye 400 tl para verdik oh oh eve alırken de böyle alalım çok güzel oluyo dememi beklemesin kimse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...