Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ulan

reddiye

Öne çıkan mesajlar

sevgililer gününde işte pazar gece konak kordonda gayet güzel bir balık restoranına gittik sevgiliyle
baktım çorba .................. 20 tl ile başlıyor menü
en iyisi hiç bakmamak dedim.
sipariş şöyle:
2 balık çorba
2 çeşit balıklı fln acaip mezeler
70cc kırmızı şarap
2 porsiyon kalamar tava

tabi kafalar da güzel artık yemek sonuna, hesap istedim. 110 tl yazıyordu. koydum kartı araya yolladım.
sonra şifre gireceğim aparatla adam geldi, girdim şifreyi ve fişle kartımı alıp çıktık.

sonra fişe bi baktım adam şöyle bir rakam çekmiş:

7.92 tl

o an için hayatımın başarısı fln dedim; en azından geceyi 'bana girenler' kısmı olmadan atlatacaktım.

öyle de oldu
bugüne kadar
bugün finans bank aramış beni ve ulaşamamış. sonra pederi aramış fln işte rest. sahibinin telefonunu vermişler, bir yanlışlık olmuş, arar mısınız diye...

ulan çamura mı yatsam
Sosyal ağlarda paylaş

- gariban garsondan kesebilirler
- sonra o garsonun ilk okul 3 e giden kızına alınması gereken ders kitabı alınamayabilir
- kıza alınamayan önemli matematik kitabı alınamzsa kız kümeler altyapısını alamayabilir
- daha sonra bankacı olan kız senin bireysel müşteri temsilcin olabilir.
- kız, hesabında bulunan paraları A tipi likit fon yerine C tipi likit fona yatırabilir
- bir gecede kazanabileceğin bir kaç yüz lirayı kazanamayabilir
- böylelikle 100 küsür lira zarar etmiş olursun

en iyisi erkenden git üstünü öde
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

- gariban garsondan kesebilirler
- sonra o garsonun ilk okul 3 e giden kızına alınması gereken ders kitabı alınamayabilir
- kıza alınamayan önemli matematik kitabı alınamzsa kız kümeler altyapısını alamayabilir
- daha sonra bankacı olan kız senin bireysel müşteri temsilcin olabilir.
- kız, hesabında bulunan paraları A tipi likit fon yerine C tipi likit fona yatırabilir
- bir gecede kazanabileceğin bir kaç yüz lirayı kazanamayabilir
- böylelikle 100 küsür lira zarar etmiş olursun

en iyisi erkenden git üstünü öde

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

oturup hamsiyle şarap içersen komik olurda somon yanında rakı gitmez mesela net beyaz şarap. ama çipurayla rakı dünyanın en güzel şeyi. bide yanında haydari olursa zehirlenene kadar kalkılmaz o sofradan

abi somon diince de tek yiyebildiğim sushi gelio aklıma. nigiri sake ftw gerisi yalan :|

(evet çok cool um ben)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...