Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Koymaz (anti-sevgili)

Earenwen

Öne çıkan mesajlar

ŞİмDİ İÇİηDєη єη SєωDİĞİη кİŞİγİ DÜŞÜη ωє 3 кєяє вİSмİLLahİяяahмaηiяяahİм Dє ωє єятєSİ qÜη σLaćaкLaяi qÖя вuηu aLLah яizaSi İÇİη 10 кİŞİγє qÖηDєя qÖηDєяİяSєη вİяİ Saηa aŞкiηi İтİяaF єDєćєк qÖηDєямєzSєη hσŞLaηDiĞiη кİŞİ SєηDєη SσĞuγaćaк DєηєDє qÖя İÇİηDє aLLah γaziγσя qÖηDєямєк zσяuηDa кaLDıм

ahahah bu ne lan
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ŞİмDİ İÇİηDєη єη SєωDİĞİη кİŞİγİ DÜŞÜη ωє 3 кєяє вİSмİLLahİяяahмaηiяяahİм Dє ωє єятєSİ qÜη σLaćaкLaяi qÖя вuηu aLLah яizaSi İÇİη 10 кİŞİγє qÖηDєя qÖηDєяİяSєη вİяİ Saηa aŞкiηi İтİяaF єDєćєк qÖηDєямєzSєη hσŞLaηDiĞiη кİŞİ SєηDєη SσĞuγaćaк DєηєDє qÖя İÇİηDє aLLah γaziγσя qÖηDєямєк zσяuηDa кaLDıм

ahahah bu ne lan

yazmak zor, okumak daha da zor
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ahahah bu ne lan

AHHAHAAHHA ABİ SONU BİDE O GERİZEKALI YAZIYLA YAZILMIŞ SANKİ KENDİ YAZMAMIŞ GİBİ AJASCASASPĞVÜEWGERGERG
Sosyal ağlarda paylaş

o besmeleli olan efsane ama onun altında çılgın bi tane daha var

said:

Mervenur Gülderen
Amerikalı bir kız okul çıkışında Bi karabasanla Tavla oynamış . Sonra Bilardo Topuyla futbol oynayıp , Kendisini Tırnak makasıyla dogramıştır ..Eyer sende bunu okumussan Gece karabasan senide ziyaret edicek demektir..Bu mesajı 9 ayrı video yada resime yapıştır.9 olmasının sebebi "KARABASAN" kelimesinden gelmektedir. ARKADAŞLAR BEN BUNU PAYLAŞMAYAN 1 ARKADAŞIMI TANIYORU 5 GÜN SONRA ÖLDÜ ARABA ÇARPmiş hay okumaz olaydım

hay okumaz olaydım ne abi asdgfhg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...