Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye yazan arkadaşlar

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Mesela kiz arkadasin seni haddi, hususu gorulmemis bir sekilde aldatmistir, veya ona deliler gibi askisindir, lakin onu br gun kaybedeceginin dusuncesi ne kapanip, kiza horonsbu gibi davranmaya baslamis,ve kizi kaybetmissindir,

Veya olulerin gelir aklina, veya elinde olenler, Bazen bir cat stevens in father and Son ini dinlersin, Bazen Bir anathema judgement ini, Bu sarkilari dinledikce Senin daha evvelden sildigin tum anilar kafana civi gibi yeniden cakilirlar., bunlarida dokersin bir kagida, Sonra belki birMarlyn Manson coma white ini dinler, Uyusturucu ceken kiz arkadasin gelir aklina, Sonra onunla mucadele eder ve alirsin tum uyusturucusunu ve yakarsin. ertesi gun., Kizin evde overdose oladugunu ogrenir ve yataktan kalkamassin, Iste ozaman en yakindaki gaste parcasina bile sarilip yazmaya baslarsin ,

Bayramlarda mezarina gidersin kizin, Ve yazdikalrini birakirsin, Ve bunlar bile sana bir ani olur, Ne zaman ki bir eric calpton,. Tears of heaven, veya My Fathers eye dinlersinki, Onune Bir forum gelirm "Hikaye yazan arkadaslar" die, Sende icini dokersin Iste bole yaziliryazilar, En azindan benim yazilarim, Bende kendi kucuk dunyadamda, Kalem ve kagitla yasarim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
en başlarda yazarken sadece elimi kalemin akışına bırakmıştım ve bir şekilde içimdeki duyguları ve tepkileri açığa çıkarmıştı

şimdi üzerinde çalışmaya çalıştığım
hikaye için çeşitli kitaplardaki olaylardan yararlanıyorum ne kaar değiştirilkebilir ve ilginçleştirilebilirse yapıyorum sonra kıs notlr halinde tutuyorum
umudum birleştiğinde güzel bvir şeyler çıkması

kısaca geçersek hayattan aldığın şeyler ve kendi düşünce-duyguların ana faktördür bana göre[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

yaklaşık 30 tane kısa öyküm var, bir o kadar da şiir ve denemeler vs.. amatör ödüllerim var. profesyonelliğe doğru adım adım olayı..

sadece doğuştan yetenek meselesi. kiminin matematiğe ilgisi vardır, kiminin tiyatroya, kiminin edebiyata. mesela ben 2 kere 2 yi çarparken kasan bi insanım. matametiğim o derece zayıftır. zaten ingiliz edebiyatında okuyorum. birden gelir, yazarım. aklıma ne gelirse yazarım. sonra kontrol eder, gramer hatalarını düzeltir, servise sunarım..[hline]i hate world
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...