Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

futbol

escape

Öne çıkan mesajlar

Estel_Anorien said:

futbolu seviyorum. sana ne lan yapraam?

büyük ihtimalle mahalleye çıkıp top oynamana annen baban izin vermedi, sen de hep kız kuzenlerinle evcilik falan oynadın. ondan oluyo hep bunlar.

abi böyle çocukluğa ineceğinize hemen psikolojik tespitler yapacağınıza konuşmayın maç izliyomuş rp si yapın daha iyi ama.
Çok generic hepsi çünkü gerçeklik payı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

büyük ihtimalle mahalleye çıkıp top oynamana annen baban izin vermedi, sen de hep kız kuzenlerinle evcilik falan oynadın. ondan oluyo hep bunlar.

Estel üzgünüm ama fail üstüne fail oluyorsun.
Ben de sokakta futbol oynamadım. Hatta evde evcilik oynadım ama çok zevk alıyorum maç izlemekten.
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Estel_Anorien said:

Estel üzgünüm ama fail üstüne fail oluyorsun.
Ben de sokakta futbol oynamadım. Hatta evde evcilik oynadım ama çok zevk alıyorum maç izlemekten.

adam diyoki.
ya baban sayesinde ilgi duymuşsundur ya da yakışıklı futbolcular falan.
ama abv nin durumu farklı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

@queen
offside'ın ne demek olduğunu anlatmıştım sana geçen.
muhtemelen o günden sonra ilgi duymaya başladın.
eğer ondan öncede izliyosan da bi fail var ortada.

ahahah cidden sen anlatmıştın di mi? yok ondan sonra değil, o sadece anlamama yardımcı oldu bebeyim.
yani nasıl desem, action filmi izliyormus gibi bi zevk alıyorum ya da at yarışı gibi, koş olum hadi olum diye heyecanlanıyorum. Biramı alıp maç izlemeyi seviyorum kısacası, küfür edecek yerim olması da bi etken bunda. Neyse ben maça döneyim. C ya mate!
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

abvblizzard said:

demek ki biraz daha ilgi duysam futbola escape çocuk bezi değiştiriyodu şimdi :D
hormonla orantılıymış ya hehehe

çocuk bezi değiştirmenin erkekliğe ters düşen bir durum olduğunu söylemeye calıştıysan eğer bence terket forumu.

bence sen terket.
muhtemelen kalitesiz yancın tenekeadam da aynı şeyi anladı zaten.
pozisyonun offside olup olmadığını tartışan 45 dakikalık abuk subuk programları izlicenize 2 kitap okuyun.
Sosyal ağlarda paylaş

abvblizzard said:

escape said:

abvblizzard said:

demek ki biraz daha ilgi duysam futbola escape çocuk bezi değiştiriyodu şimdi :D
hormonla orantılıymış ya hehehe

çocuk bezi değiştirmenin erkekliğe ters düşen bir durum olduğunu söylemeye calıştıysan eğer bence terket forumu.

bence sen terket.
muhtemelen kalitesiz yancın tenekeadam da aynı şeyi anladı zaten.
pozisyonun offside olup olmadığını tartışan 45 dakikalık abuk subuk programları izlicenize 2 kitap okuyun.

Onları değil maçı izliyorsun yawru
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...