Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buluşma : 24 Temmuz, Kadıköy Iskele (14:00)

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

ya tamam bu adma gitmiyor da kimse yok mu gelcek[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

kadıköy olursa gelemem diyorum
nedenini anlattım biraz önce

ama taksime gelirim diyorum, topiğin reytingine değil olayım, meshle alexi gelse bile sadece, giderim ben sorun değil[signature][hline]
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..

[Bu mesaj Prawler tarafından 24 Temmuz 2004 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de anlattım durumumu taksimde olsa ne olur ki?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi organizatör de iş arada bi bak alexi milleti yönlendir falan örnek al :horace:

saat belirtilmemiş?

bu arada üsküdar a eve akabiliriz galiba hanüz bi haber çıkmadı ama[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım kadıköyde buluşuyorsunuz
size iyi eğlenceler o zaman..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

saat yazıomus başlıkta
ya kesin mi buluşma bişey sölesenize[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...