Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ismini unuttugum uo serverı

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

öyle setli adamlari cok kestik ama biz inferno olaraktan hardgamerda, nolcek simci :(

+1

Inferno akar...
Bende Inferno ydum.Hg on numaraydı ya hala unutamadım. Bunca yıldır oynuorum ordakı kadar zevk aldıgım bı server olmadı :(

Lvl lı bı server acılsada baslasak yine...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya HG çok saçmaydı Uo inanılmaz modifiye edilmişti. Millet gökkuşağı gibi dolaşıyor enterasan itemlar vardı. Ben değişiklik sevmediğimden yada hiç ısınamıyordum o servera lvl sistemi bi kere UO ya tersti.

Nebula başlarda harikaydı ahh ahh :/ bir daha asla böyle mmo gelmez imkansız. Teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin o tadı hiçbirşey veremeyecektir

yine içimi hüzün kapladı

ne güzel bakmamıştım bu konuya hiç :/
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
hardgamer hakikaten eğlenceliydi. lenor firesword'dum ben de :D newbie center'ın başındaydım. üzerine çift tıklayıp birini targetlayınca newbie centerın önüne atan bi staffım vardı, tam oraya paralyze field atıp pkları atıp keserdim az abuselemadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

hatta öyle kestiğim çok yüksek levelli ve üzerinde güzel bi seti olan bi pk bizim okuldan çıkmıştı da baya olay olmuştu sınıfı falan basmıştı ahah. benim level pek yüksek değildi ama paraya alıp 23847 tane expo diziyodum ayağına euhe. ah ah
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...