Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Purge

Gargyy

Öne çıkan mesajlar

Yaw bi de şu purge'ün açıklamasını okudum 10 realm point istemesi dışında baya aşmış bi olay, poison,stun,mesmerize,slow gibi bilimum bi sürü olaydan koruyo da, eğer purge e gidersem serenity,mystical crystal lore gibi bi sürü skillden mahrum kalıyorum.Karar veremedim, bi fikrinizi söyleseniz...
Sosyal ağlarda paylaş

melee ve healer class lar için iyidir purge
senin class caster sanki?
gerçi ben melee class a da purge yerine determination alırım da.[hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Noob Assasin

[Bu mesaj malsahibi tarafından 03 May 2003 20:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Purge sahibi bi tank olarak gereksiz oldugunu dusunuyorum 4 skill point vermemme ragmen.Grp mezz yada stun yedigi zaman sadece sende purge olsa ne isine yaricak?5-6 kisiyi alamicagina gore oluceksin.Gereksiz bence.[hline]in the memories of.. Jack , Alistair Caldwell , Lombardo Do Sapphire , Aaron Greenheart , Valeria Thales..
Now..Ascahisien
Lvl 40 Heroine..
Hib/Exc
Sosyal ağlarda paylaş

10 skill point purge vericegine 1+3+6 sanirim yannis hatirlamiyosam Determinationa veririm %15x3=%45 daha kisa surer stun,mezz,debuff vs.+ Pasif calisio,purge gibi 30 dakika sinirlamasi yok.Mezz yeyip purge yapip bidaha ustune mezz yersen yanarsin o 10 pointe.[hline]in the memories of.. Jack , Alistair Caldwell , Lombardo Do Sapphire , Aaron Greenheart , Valeria Thales..
Now..Ascahisien
Lvl 40 Heroine..
Hib/Exc
Sosyal ağlarda paylaş

purge bir caster için o kadar da gerekli birşey değil..

Sonuçta siz mezz'den çıksanız bile, grubunuzda diğer elemanlar hala mezz'de olacağından, ve zaten karşı grubun caster'ları, tank'ları vs. seni hedef almış ve seni öldürmek üzere harekete geçmişken, senin mezz'den kurtulman pek bir avantaj sağlamaz..

Ha bir farkla..

Sen AE Mezz atabilen bir caster'san şayet.. mezz'den çıkıp qc AE Mezz / Root vs. birşeyler atarsan o zaman ayrı.. ama sadece dmg veren bir caster'san bence Purge alman gereksiz..
Onun yerine daha faydalı RA'lar alabilirsin..

Sonuçta grubun mezz'ken senin mezz'den çıkman sadece biraz daha çırpınarak can vermene neden olur o kadar..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ascahisien, 04 May 2003 00:20 tarihinde demiş ki:
Mezz yeyip purge yapip bidaha ustune mezz yersen yanarsin o 10 pointe.

Tabii bu da var özellikle de alb'lere karşı savaşırken.. purge kullansan bile üzerine 10 kere daha root, mezz vs. bilimum büyüleri yediğin için çok gereksiz hale geliyor o RA[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...