Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Draven - Unborn Beauty

Draven

Öne çıkan mesajlar

THRAAAAAAAAAASH! :)

güzel olmuş distortion tabi olmamış ama :) çok tiz ,sert değil arcanein dediği gibi.

bi ara biz de grupla stüdyoya girelim ben de yollarım bestelerimizi..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

hane o arcane in dediği olay için draven in 10.000$ ı olsa da yetmez ne normal bi JCM900 (kaç bin dolar ben unuttum)den o ses çıkıo (denedim) ne Line 6 POD gibi aşmış bir markanın en iyilerinden olan XT processor den o ses çıkıo
adam zaten vokal deil ölesine yapmış[signature][hline]Bornozlu Canavar
Sosyal ağlarda paylaş

zaten deamon cım jözz şeklinde gelirken sert olması gerekiyor.
Gitarın bassı yok bassı, çok tiz distortion yayılıo gain fazla ses dağılıo ne diim . Cızzzzz yani JIN JIN değil :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 09 Temmuz 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
bi de gitarda acele etme, şarkı panik halinde olmasın.nerede hızlanıcağını nerede sert gireceğini planla

en doğru söylenmiş şey bu olmuş.

2.10 civarındaki değişim değişik olmuş ama yanlış da olmuş bence. Tam uzun sustainli notayla solo girişi olucak yermiş. E ama belki ulan herhangi bir parça gibi olmasın niyetiyle yapmışındır diyoruz ve geçiyoruz petek dinçöze.

aynı şekilde 3.30 civarı geçiş de olmamış diyorum. ve seni haftanın rüküşü seçiyorum.

bunun ötesinde bi de şunu söyliyim, parça planını kafanda oluşturduktan sonra, önce bas ve bateri/perküsyon partisyonlarını hazırla. bi groove (black metalda nereye kadar groove...) elde ettikten sonra seni daha rahat ettiricektir onun üstünde çalışmak.

tamam biliyorum dandik ses sisteminde cartla curtla filan yaptın ama işte bu eleştrileri yapıyosam da demek ki bişiler var ki yapıyorum. şevk var iştiyak var en azından. bu oyunu yapan firma türk firma olduğu için 100 veriyoruz.[signature][hline]Hastasıyım müziğin!!
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok beğendim bu tonu ehe alakasız olucak ama tabını falan öğrenme şansımız varmı =)[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Asıl ton budur abi. Adam evinde kaydetmiş, (Judas Priest-Nightcrawler)

http://fileserv5.soundclick.com/fas...wlerkaraoke.mp3

kullandığı alet olarak da şunları yazmış:

Guitar (Jackson Kelly) --> Amp (Peavey Triple XXX) --> 15$ mic --> TASCAM Portastudio 414 (acting as a mic preamp) --> PC mic input --> Cool Edit Pro 2.something

PS: UltimateMetal forumlarında gördüğüm bir topicden aldım..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

adam süper kaydetmiş ya hastası oldum. elindeki kelly falan amerikan heralde. ekipmanının ne kadar tuttuğunu falan yazmışmı[signature][hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi dinledim. Distortion tonunu beyenmedim, arcane in dediği gibi. Daha sonra örnek verdiğin tonla kaydedersen çok daha iyi olabiliceği kanısındayım.

Bir de şarkı çok ayrık olmuş, yani ya baştaki gibi gaz kalsa ya da ordakai gibi olsa daha iyi olur bence(ki bana sorarsan ortadaki bölüm daha iyi hehe).

Ama yine de başarılı. Sağol bizimle paylaştığın için draven.[signature][hline]The answer of the question, why we are melancholic.
I still feel the pain, i still feel your love...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...