Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Queen of Spades

flashPlayer

Öne çıkan mesajlar

Kasar lafini diyebilecegin kadar terbiyesizlesecegin ne yapmis olabilir ki ?

Hadi diyelim ki yapmis/demis birsey, adam gibi derdini anlatmaktan, rahatsiz oldugunu anlatmaktan bu kadar aciz misin ?

Ha bir de o suru psikolojisi dedigin sey terbiyesizligine karsi yapilmiz dogal bir tepki sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

direkt olarak bana hakaret ediyo bella tmm mı . bende buna karşılık sadece insan gibi benimle derdin nedir diyorum . ve gelip bunu foruma yazıyo . ben zaten foruma yazmak istesem forumdan sorarım . ama adam gibi cevap almak için oturup pm atıyorum düzgünce bir cevap alıyim diye ama karşısında msjımı direk forumda görüyorum . 1 defa yapmadi 2 defa yaptı . ben bana takamaz demiyorum . taksın takmasına da bi tarz bellesin kendine öyle taksın . bana takan adamlar genelde başkalarına da takıyo ama qos direk bana mimli beni hedefe almış durumda
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

di said:

Kasar lafini diyebilecegin kadar terbiyesizlesecegin ne yapmis olabilir ki ?

Hadi diyelim ki yapmis/demis birsey, adam gibi derdini anlatmaktan, rahatsiz oldugunu anlatmaktan bu kadar aciz misin ?

Ha bir de o suru psikolojisi dedigin sey terbiyesizligine karsi yapilmiz dogal bir tepki sadece.

ya yaptığı terbiyesizce ama şu dediğine sen inanıyo musun? adam gelip bana b öyle yaptılar benim hoşuma gitmiyo dese 35 sayfa ezilir burda şlaksf

Laf olsun diye yaziyorum mu saniyorsun ? Adam olana cok bile orada yazdigim. Geri kalani gerzekce 24/7 troll olmayi marifet sanan eziklerin derdi. Yeri geldiginde veririm ayarimi gecerim. Kusura bakmasinlar artik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...