Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Adam heyecansızım dememişki sadece gerçekçi olmak gerekir demiş. FB şampiyon olduğu halde bişey beklemiyo önümüzdeki sene avrupada. Öncelikle gruptan çıkmayı hedefliyoruz diyolar çöküş yaşamış bi takımın daha temkinli olması gerekir bence. Ha geçen sene BJK avrupa kupalarında oynarken ben evde heyecanlanıyodum başarılı olmasını isterim o başka fakat hemen kapılmayın çünkü olaylar istediğiniz gibi ilerlemezse hayal kırıklığı yaşarsınız.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

ben işte düşünmüyorum oyle bi ihtimali o yuzden boyle gaz geliyor size ama tabiki mantıklı olmak gerekirse zor iş ama istenilen takım yapılırsa yuzde 50 şans veririm bjk ye en az yarı final için... çoğu guçlu takım da şampiyonlar ligindeyken hem de...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

valla demiroren direk gibi dikilmeye gelmedi oraya alacak madem o kadar param var ayağına yattı gostersin çıkartsın paraları alsın orası onu ilgilendirir ama sozunun arkasında durması gerek... ztn o sırf rezil olmamak için en az bir tanesini alacak da bu adamların ben 3 tane istiyorum...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

lol eto'o gelirse lig mig garanti olur ama eto'o nun gelmesi imkansız dedik bunda anlaşılmayacak ne var anlamadım.

1 ay önce sefil olmamızın nedeni kadro değil ki. takımın güven moral vs olarak dağılması. yoksa kadro gayet sağlam 3-4 yabancı alınırsa gerekli yerlere takım çok iyi olur. eğer çok iyi yabancılar alınırsa uefada kafaya oynar. ama tabi ki uefa biraz da şansa bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

atletico madrid 216 trilyona almıyoki,
beşiktaşta kesenin ağzını açmadan kimseyi alamaz, 2 senedir bonservis parası verip oyuncu almıyoruz

bu arada 15milyon pound dimi o,
o işaret pound işareti belki euroyla karıştırmışındır
25milyon $ ediyo oda ki atletico madrid biraz zor verir o parayı

makaay bile münih e 25milyon $ a transfer oldu
Sosyal ağlarda paylaş

evet pound. resmi bişi değil tabi ki başka yerde gördüğüm şeyi aldım aynen.

4lü defans oynayacağız büyük ihtimal. solbek ibo olur milli maçalrdaki gibi. sağ bek lazım bence de.

ronaldo olmaz gibi ama 4lü defansta affallıyor sürekli ne zaman denense ama bilmiyorum bakalım nolacak.

sanırım ronaldoyu yollayacak. sağbek alacak.

cordoba, sağ bek, sol açık, orta saha,forvet ve ahmed hassan yabancılarımız olacak.

sağ bek bizim kadroda kim yapabilir ki. fatih sonkayayı pek bilmiyorum ama onla olacak iş değil gibi
Sosyal ağlarda paylaş

cnn türk'ün röportajının tam metni:
[hline]
Çiftçi: 35 yıl Real Madrid’den sonra ilk yurt dışı deneyiminiz olacak, Beşiktaş’ta başarılı olacağınıza emin misiniz?

Bosque: Neden olmasın, bunun için buradayım. Başarı için söz vermişseniz onun arkasında duracaksınız. Beşiktaş tarihi boyunca başarılı olmuş bir kulüp. Öncelikle başkandan ve sayın Kıvanç’tan başlamak isterim. Mükemmel bir program hazırlamışlardı. Beşiktaş’ın tesisleri mükemmel, İspanya’da bile böyle tesis yok. Benim yurt dışına bunca süre çıkmak istemeyişimin sebebi Real Madrid’de çalışmış olmam. Real Madrid gibi bir kulübü çalıştırırsanız dışarıya çıkmayı pek istemezsiniz."

Çiftçi: Takımı tanıma fırsatınız oldu mu? Değişime gidecek misiniz?

Bosque: Bakın evim Beşiktaş dosyaları ile dolu. 24 saatimi Beşiktaş'a vermeye başladım bile. Beşiktaş’ın özellikle kanatlarda sorun yaşadığını gözlemledim. Solda bir İbrahim var. Sağda ise Okan’ı alacaklarını söylediler. Doğrusu Okan’ı alırlarsa bu transfere hemen evet derim. Okan benim sağ kanat sorunumu çözer. Bir de golcü gerek olabilir ama, Ahmed Hassan ile bunu nasıl giderebilirim diye düşünüyorum. Beşiktaş’ın bazı alanlarında da futbolcu enflasyonu yaşanıyor. Onları da satmanız gerekir.

Çiftçi: İzlediğiniz kadarı ile nasıl bir Beşiktaş karşınızda buldunuz?

Bosque: Beşiktaş'ın oyun yapısını biraz ağır buldum. İleriye çıkmada sorunlar yaşamış. Önümüzdeki dönem herkesin bir an bile yerinde duramayacağı bir Beşiktaş seyrettirmemiz gerek. Seyirciye zevk vercek, ofansif yönleri güçlü, koşan gol atan bir takım yaratmamız gerekiyor.

Çiftçi: Beşiktaş'ın bu durumda transfere ihtiyacı var mı sizce?

Bosque: Transfer yapmak zorundasınız. Avrupa’da ve Türkiye’de iddalı olmak istiyorsanız buna gerek duyarsınız. Yönetimin yaptığı bazı transfer girişimleri olmuş. Onların sonuçlanmasını bekliyorum. Şimdilik isim vermeyim bazı oyuncular artık yaşlanmış. Onların yerine genç isimlere yöneleceğim.

Çiftçi: Rakipleriniz, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor. Bu yıl onların önünde ligi şampiyon bitirebilirmisiniz?

Bosque: Neden olmasın. Gördüğüm kadarı ile Fenerbahçe flaş transferlere imza atıyor. Alex’i de aldıklarını öğrendim. Galatasaray'ı zaten Avrupa’daki maçlardan tanıyorum. Trabzonspor da geçen yıl ligi ikinci bitirmiş. Bunlar benim futboldaki ciddi rakiplerim. Ben Beşiktaş’taki işime bakarım. Sadece flaş transferler yaparak şampiyon olamıyorsunuz. Çalışan koşan takım yaratmak zorundasınız. Bunun örneğini eski takımım yaşadı.

Çiftçi: Beşiktaş’ta gözünüze çarpan ilk oyuncu kim oldu?

Bosque: Sergen, mükkemmel bir sol ayak ve teknik. Bu yıl benim gözdem olabilir. Hazırlansın . Ona çok işim düşecek. Sergen hakkında hemen bir şeyler ilettiler. Bunlar beni ilgilendirmez. Sahada ne yaptığını iyi bilen insan benim istediğim oyuncu tipidir.

Çiftçi: İspanya’dan oyuncu getireceğiniz söyleniyor.

Bosque: Gazetelerde çıkan isimlerle hiç ilgilenmiyorum. Buradan oyuncu alacağım doğru. Aceleci olamazsınız. Takımı henüz iyi tanımıyorum.

Çiftçi: Beşiktaş taraftarına buradan son olarak ne seslenebilirsiniz?

Bosque: Ben Beşiktaş’a güvenerek bu yola çıktım ve başarılı olacağıma da inanıyorum. Real Madrid’deki tüm deneyimlerimi de bu tarihi kulübe aktarmaya hazırım. Bu sene hem UEFA’da hem de ligde önemli başarılara imza atacağız. Bundan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Ben buraya öyle denildiği gibi bir kaç aylığına gelmedim. Herkes görecek ki Beşiktaş benimle başarı dolu yıllar yaşayacak. Şimdiden Beşiktaş heyecana, güzel futbola hazırlansın. Benim ve yönetimin amacı Beşiktaş’ı bir numara yapmak. Bunu başaracağız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...