Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

walla shubuo nun yalansym
şu ana kadar ne dediyse shubuo tuttu : ))
bu arada milliyette yazan isimler vicente nin istediklri

morientes başta olmak üzere serginho , guily ve mcmananam

aman aman noluorz ... gerçek olrsa hepsi düşünemiorm...[signature][hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiTcH_oFBaT's gallery
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi daha dün adam Tüm takımı ayrıntılı olarak gözden geçiricem ardından eksik olan yerler olduğunu görürsem Transfer isticem fln diyodu 3 saat içinde takımı etüd edip adam transfer edelim demediyse bu adam, bu haberler ufaktan sallamadır.

Ha olmaz fln demiyorum fakat şöyle düşünsenize Hergün gazeteler takımlara belirli sayıda sayfa ayırıyor. Bir günde bir transfer gelişmesi olmazsa o sayfayı bir şekilde doldurmaları gerekiyor ve saçma saçma haberler yapıyolar örneğin Alex'in transfer'ini bir destan havasında yazıyolar (hürriyet) yada bunun gibi şeyler.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

eto'o filkan gelirse oynamayalım türkiye lgini filan da imkansız gelmesi anelkadan daha zor 24m fln galiba bonservisi :)

zaten kamerun afrika kupasında çok ilerilere gittiği için 2. yarının uzun bir süresi takımda olmaz o da kötü.

neyse baba vicente bulur birilerini :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla eto'o morientes guti flm diyorlar bu 3 unden biri gelse yeter portillo diyorlar ben o kadar taraftarı değilim onun ama iyidir heralde cambiasso flm da diyorlardı ama... ha bir de guily var :)
ztn bunları alsak realle kapışırız...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece mantıklı birisi diye taraftarlıktan afaroz edemezsin birisini belki senden daha iyi taraftardır kombinesi vardır fln bilemezsinki. Denyo olmak gerekmiyo taraftar olmak için senin gibiler gaza gelip havaya ateş açıp küçücük çocukların ölümüne yol açıyo kavga çıkarıp top için birbirini öldürüyo canını yakıyo gerçekçi olun biraz.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

sen nasıl bir insansın Allah aşkına nerden çıkardın benim havaya ateş açtıma küçük çocuklar öldürdüme...
ayrıca karşında sokak arkadaşın yok kullandığın kelimelere dikkat et ben sana karşı bir sozlu saldırıda bulunmadım bana o tarz kelimelerle hitap edemezsin...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...