Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Artık insanlar cevapları beklediği için bölüm iyi işlense de çok kötü diyorlar. Normal bir açıdan değerlendirirsek iyi bölümdü bana göre. Gayet zevkle, kola ve cipsimle izledim. Fakat, öyle cevap falan bulduğumuz bir bölüm de olmadı; "oha lan" diye kalmadım hiç, hepsi tahmin edilebilir şeylerdi.

Bugüne kadar sözlükte lost ile ilgili tüm yazıları okudum ama hiçbirinde adam akıllı bir temele dayanan teori görmedim. birçoğu geleceği tahmin ederken hayal güçlerini kullanmaktan öte gidememişler. halbuki lost'ta verileri zaten senaristler başta verdik dedi. bunlara dayanarak teori yazılmadığı takdirde bence bir anlamı yok. gerisi geyiğe dönüşür, bari ciddiymiş gibi yazılmasın daha iyi. neyse ben bugün bir video izledim youtube'da ondan bahsedeyim. duphe isimli bir kişinin teorileri yer alıyor. açıkçası epey hoşuma gitti, en azından adamın dayandığı noktalar gayet mantıklı. eğer ilginizi çekerse bakın derim. Üç part'ı da izlemenizi tavsiye ederim. ilk partı koyuyorum:

benim yapabileceğim tek teoride, bir kısımla ilgili, ufak bir şey o kadar. şöyle ki:

asdas

lost'ta bugüne kadar izlediğimiz her anın bir önemi var. Bana kalırsa 5.sezon finalinde jacob'un balık yemesi, siyahlı arkadaşa ikram etmesi ve onun da "henüz yedim" karşılığını vermesi bile bir detay. Hatırlarsak bu sezon, bu siyahlı arkadaş locke'un içindeyken, sawyer'a bende insandım bir zamanlar tıpkı sizler gibi dedi. ben bu sözün doğru olduğunu da balık yemelerinden çıkarıyorum. bence jacob da diğer arkadaş ta bildiğin insan...

bunun haricinde yok bunlar oyun oynuyor vs gibi gereksiz şeylere girmeyeceğim, çünkü bir dayanağım yok. çünkü bu iki adamın arasındaki ilişki birçok yöne çekilebilir. en iyisi beklemek ya da mükemmel teorilerin çıkmasını ummak...

Sosyal ağlarda paylaş

abi esas önemli noktaya kimse deginmemis yani hayret.
japon abimiz sayid'in icine bisey girdigini iddia etmemis miydi? hatta bu sebepten dolayı öldürmeye çalışmadı mı? ee blacksmoke'un sayid'e girmedigini bu bölüm resmi olarak belirlediğimize göre japon abi neden sayid'i öldürmeye çalışıyor?

blacksmoke mu dogruyu soyluyor yoksa japon mu? bu konuda bir teoriniz var mı? japon abi sayid'in ölmesini istediği için onu blacksmoke'un yanına gondermis olabilir mi? bana pek mantıklı gelmedi. tabi eger bu japonun korkusu blacksome degil de baska bisey ise bilemem. ama ilk bolumden beri sanki korunmaya calıstıgı sey oymus gibi gorunuyordu ki tapınagı da yok eden smoke oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...