Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bioxcin, bioplas falan

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

Belli sartlara bagli durumlardan soz ediyorsun su anda bilmem farkinda misin ?

Neyse, madem hali hazirda arastirmis durumdasin, lutfen killerimi tuylerimi dusunce gucuyle ya da placebo ilaclarla nasil zayiflatabilecegimi/dokulmesini saglayabilecegimi anlatan bir bilgi sun. Dokuman olur, kitap olur farketmez. Doktorun varsa bunu yaptirabilecek o bile olur.

Istedigim yerdekileri dokeyim istedigim yerdekileri cikarayim. Keyfine sormuyorum lazim bisey.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

önce oku azıcık sonra saçmaladın falan diye giriş. öğren önce. araştır falan az. kız arkadaşımda seboreik dermatit var. 3 kere cildiyecisine beraber gittim aylardır ugrasıyoruz falan.

Bi sonuç alabildiniz mi? Annemde de var aynı hastalıktan, tam olarak geçmiyor hiç bir şekilde. Özellikle stres baya arttırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

minoxidil dht'yi bi şekilde etkisizleştiriyor. içinde minoxidil var ise kullanın işe yarar demek bu.

ama dht'yi etkisizleştirecek diğer ilaçlar daha mantıklı gibi. bu çok meşakatli. öle günde 2 kere mi kafana sürüyorsun ne.. ben 1ay kullandım, çok fazla dökme yaptı bıraktım.. meğer ilk ay yapıyormuş -lol- ben okumamıştım hiç. sonradan okudum, bayağı bi öğrendim vs. ama gereksiz geldi ne bileyim..

saçlar dökülürse kendileri bilir. ben çok dert etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu espri ilk Mehmet Ali Erbil'in filminde yapılmıştı yalnız. Adını unuttum da Sümer Tilmaç falan oynuyordu saırım.

Benim de saçlarım uzunken baya dökülmeye başlamıştı, zaten kıvırcık olduğundan bir de kopuyordu dökülürken. Kestirdikten sonra 1 ay falan düzenli sonra da karman çorman kullandım, hatta 9 tüp de duruyor hala kenarda, sadece şampuanı kullanıyorum çünkü 2 günde bir kafama sürmek falan zor geldi ne yalan söyliyim.

Birşey farketti mi bilmiyorum açıkçası ama arkası baya zayıflamıştı ve dökülüyordu az biraz, şimdi biraz yavaşladı gibi. Ama kullandığım süreçte prospektüsünde deriye zarar vermediği yazmasına rağmen benim kafamda kızırıklıklar falan oluştu, zaten bayma nedenlerimden birisi de oydu. Gerçi benim derim deli gibi hassas dokununca kabarıp kızarıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...