Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zakk Wylde videosu

Predator

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bende 16:25 dklık bi video var. Bu videonun 9:30 dakikasında bi şey çalıyo Zakk abimiz bu herhangibi şarkısına aitmi , aitse hangi şarkı ? Ya da nasıl çalınıyor direk anlatabilecek biri varmı (işe harmonik falan karışıyorda zor bişey tahminim) neyse bi şansımı deniyim dedim belki izleyen vardır heh[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

video kalite olarak bozuk hangi tellere vurduğunu tam göremiyorum malesef istediği kadar yavaş olsun ehe[signature][hline]Uzun bir süreden sonra sakallarını kesen sharky, 13 Temmuz 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
Eerrm bu daha cok boyle nasi diyim. Limp Bizkit in solisti gibi oldum yau..
No one knows what it`s like diye baslayasim geliyor her aynaya bakisimda.
Jarlaxle, 15 Temmuz 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
Markası Asus sa normaldir.İçinde cd olmasa bile bazen efkarlanıp böğürmeye başlıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

p2p programlarıyla indiriyosan indirmeden çözünürlüğe bakabilirsin. dakkasından çok kalitesi önemli oluyor video izlerken, aksi taktirde mp3 izlemişsin bi farkı yok, ne yaptığını göremedikten sonra. kapiş? :p[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

guitar.com'un hazırladığı derslerden biri guitar.com'a girip bakarsan belkşi daha kalitelisini bulabilirsin,ama bilgisayarına kaydedemiosun malesef.bendede var görüntü kötü gerçekten.[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...