Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herkes Mayhem Olabilir! (size benden kıyak)

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Nefr said:

"roket adam" said:

Su ands ordayim by mesaji mekanin wifisinden yaziyorum. Mekan cogzel ayrica beles shotlari da as once huplettik konuyu acan arkadasa tesekkurler bu arada wi fi siftesi fairplay hehe.

mesajdan belli

bonela babacum karisimi olmus

asdjhl aypod taç'ın dokanmatik ekranına kullanmaya alışkın değil benim köylü parmaklarım.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlardan mesaj geldi lul

Bir yanlış anlama olmaması için tekrar belirtiyorum.Beşibiryerde etkinliğimize daha önce katılıp email gönderen kişilerin hakları saklıdır ve emailde belirttikleri hakları geçerlidir.

Sadece etkinliğe yeni katılanların 2 sayfaya davet etmeleri gerektiği yazılmıştır ve ödülü de tekrar düzenlenmiştir.Eski etkinlik kaldırılıp yeni bir etkinlik açılmış gibi olmuştur.

Anlayışınızı rica ederim.

Saygılar,

Okan Emici
Sosyal ağlarda paylaş

AHASHDJ BUGÜN BAŞIMA ŞÖYLE Bİ OLAY GELDİ
yine taksimde bi konser çıkışı saat gece 11 falan, ekvatora gittik arakdaşın beleşlerini içmeye. garson beni görünce yüzünü ekşitti, "bitmedi mi senin bedavalar daha ya, bu kaçıncı oldu artık 3 mü 4 mü kaç" dedi. yine de getirdi ama yüz ifadesi tam olarak EH İNSAF ARTIK'tı yani bunu hissettim asdşlkas.
bi de bu sefer gidince başka hiç bişi almadık.

adamlar tanıyolar, dikkatli olun. bi de benim gibi bütün arkadaşarınıza yaptırıp hepsiyle ayrı ayrı gitmeyin asd.
Sosyal ağlarda paylaş

Gkgokhan said:

Oha lan;
"Feysbuktan o gruptan." said:

21 Kasım 2008 de erkek arkadaşıma süpriz doğumgünü yapmak üzere Ekvator da bir akşam yemeği ayarladım. İstiklalde yürürken hadi gel şurda yiyelim yemeğimizi diyerek içeri girdik, yemek çok güzeldi, biraz sonra bizim müziğimiz cafede çalmaya başladı, ardından barkovizyonda bizim resimlerimizin slayt gösterisi. o bitince... ışıklar söndü pasta geldi masaya, herkes bize gülümseyerek bakıyordu, çok şaşırmıştı, pastadan sonra garson bir hediye paketi getirdi ve bu hediyeyi ona verdim, herşeyi 2 gün önceden ayarlamıştım, hiç beklemiyordu, çok hoşuna gitti, ekvatordan ayrılırken, bizimle ilgilenen şef, erkek arkadaşımın kulağına eğilip, çok şanslısınız dedi. harika bir akşam oldu.

viral lan bu bariz. öyle garson mu olur

"bayım siz çok şanslı bir adamsınız. sizin yerinizde olsam bir saniye durmaz o kızı öperdim"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...