Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arcane mage

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

Benim tank karakterimin 31.3k civarında hpsi ve 541 def ratingi var. Şu anda FOS normal farmlıyorum ikinci bosstan düşecek bir leg için. Tabii ki bunun dışında hemen her gün VH,DTK,Nexus,Gundrak,AN,UK yapmaya çalışıyorum. Tanklık işinde acemi olduğum için diğerlerine arkadaşlarımın tankladıkları runlarda dps olarak giriyorum. Şu andaki heroiclerin hemen hepsi (yani TOC,FOS,Pit of Saron, HOR dışındakiler) bir yıl önce de vardı ve o zaman hatırlarım full buff+flask ile guildin main tankı 38-40k civarında hpye ulaşıyordu. DPS daha zayıftı, heal daha kötüydü, o zamanlar çatır çatır yapılan heroicleri neden yapamayalım ki.

Fakat 40k altında tank gördüğü zaman milletin beğenmemesi gerçekten sinir bir durum. Sanırsın heroic Anub kesmeye gidiyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece zor olanlar HCler olsa canım yanmayacak. Adamlar daha basit olan şeyler için bile bu seviyede istiyor. Randomdan grub buluyorsun, healer hp düşük diyip çıkıyor. Healerlar, kendileri öldükten sonra bile devam edip bossu kesebilen tanklara çok alıştı. Çok fazla birşey diyemiyorum grub için de iyi oluyor :) ama o seviyeye ulaşmak için raidlerden düşen itemlar şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet iyi gearım var healer olarak söyleyebilirim ki tanktan çok dpslere bakıyorum girdiğim hc'lerde. Çünkü tank çok umurumda değil açıkçası agro tutabilsin yeter ben onu nasıl olsa yaşatırım. Ama dps'lerin kötü olması veya slackerlık yapması can sıkıyor vaktimi çalıyorlar çünkü.
Ama öyle farm yapıyosam yeşil yeşil adamları bile boostluyorum arada sorun olmuyor yani...
Ama insanların da birşeyi anlaması gerekir ki 5 tane 5.5k gearscore adam %99 hc'i 15 dakikalık debuff süresinden önce bitirebiliyor. Şimdi böyle hc farmlamak varken 25-30 dakika artı wipe yiyerek gold harcıyarak hc yapmak da istemiyor kimse...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...