Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Migrate

aente

Öne çıkan mesajlar

achtel ten point! fıjdsf yok ya 1 ay sonra da migrate edilir de şimdi işin fenası tüm charları aldık buraya bir gazla ben şahsen 6 tane falan getirdim digiturk aile paketi gibi irili ufaklı doluştum, pop'unu arttırdım tek başıma serverın fdsgf..
Sosyal ağlarda paylaş

M4gn3t!c said:

bende burning legion serverindeyim. şöyle eli ayağı düzgün, battlegroundlarda bariz horde üstünlüğü olmayan,en az 1 iyi seviyede türk guildi bulunan bi yer arıyorum. tavsiye edebileceğiniz neresi var ?
cartel chromoggusa gecti bugün o serverda olanlar nasıldır serverın durumu söyleyebilirmi
Sosyal ağlarda paylaş

M4gn3t!c said:

Chromaggus serverine geçmiş bulunmaktayım.Buraya girmeden önce yaptığım araştırmada genel olarak horde'nin üstün olduğunu , pug grupların başarılı, lag durumunun da ara ara olduğunu öğrendim.Serverda başarılı guildlerde varmış.

gidip bl ye dönmüş biri olarak oldugum zamanda wg lerde allyın ezildigi bir serverdı simdi nasıl bilemem 7-8 ay önce döndüm bl ye + bugun bl de nedense lag yok
Sosyal ağlarda paylaş

hozceri said:

3 80 1 74 1 33 1 28 1 banka char var nasıl migrate edicem ben gecen sefer gazla götürdüm 3 charı free diye geri getiriken koydu 100 kusur lira

eahu çok zor bi karar aslında, "OOOH BELEŞ" diyip gaza gelmemek lazım
en iyisi bi topluluğa bağlıysan onunla beraber hareket etmek, eğer tek tabancaysan zaten çok farketmez bence oynadığın server
Sosyal ağlarda paylaş

bladefist'i soran arkadaş;

ping sorunu gormedim 3 gündür.
ah'si cok doyurucu gelmedi, grim batolden mig ettiğim için tabi kısıtlı biraz.

pvp için gelinecekse sanki yanında birileri ile gelmek daha iyi olabilir. trade channelda ara sıra denk geldiğim pvp arayanlar işte 1900 rating yaptım 2k+ hedefliyorum x class adam lazım şeklindeydi.

1 tane de full pvp yapan guild var kaç kişiymiş görmedim.

5-6 tane falan elle tutulur guild var horde'da sanırım(alliance da da o kadardı galiba)

seviyelerine bakmak için wowrealmstatus mu ne öyle bir site vardı geçen biri paylaşmıştı.

pugları da çok çekici bulmadım (henuz katılmadım herhangi birinw bu arada) ama gördüğüm, adamlar özellikle 3-4 tane pug kurmaya calısan tiple abi bunlardan uzak durun vs diyor bir yandan yaptıklarıyla dalga geçiyordu.

orgrimmar, dalaran öyle tenha falan durmuyor cok, son migratele biraz kıpırtı geldi dediler.

yarın da bir şeyler öğrenirsem yazarım. ha ping olarak 100-350 arası oynak ama bu sadece ttnetten de olabilir bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

chromaggusdayım ne zamandır suan icc25de serverlarında sorun var sanırsam delay oda bize oluyor genelde .Baya yerli yabancı guild geldi her iki tarafada ozellikle horde tarafınada cok saglam guildler gecti ekonomi canlandı bariz hatta gelen hordelar bir şov amaçlı ironforgeu bastı:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...