Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heidepark (almanya- nisan ayı)

Jahrein

Öne çıkan mesajlar

Evet tüm cesaretimi toplayıp bu topakı açıyorum. Her türlü troll gerçekleşebilir ama neyse :D

Biz nil'le konuştuk dedik şöyle nisan ayında falan bi Heidepark yapalım. Şimdiden söylüyoruz ki insanlar görsün bizim bilmediğimiz Almanya'da yaşayan bir pati falan varsa bize ulaşsın. Yahut ne bileyim erasmusa gelecek olan master neyim yapacak olan avrupaya gelen insanlar falan herkese açığız yani. Heidepark çok böyyük bir "lunapark". Dünyanın en büyük ahşap rollercoster'larından birine sahip ve çok fantastiko şeyler var. Bi kaçının videosunu koyuyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=so6683qQwC8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=9bWLKRgvd3w&feature=fvw

tarih olarak nisan sonu falan dedik. Bilmiyorum bu ertelenebilir de :D bi sayıyı görelim.

Patiden kimse gelmese bile nil kararlı gibiydi, nil olmazsa başka arkadaşlarla gidicem gayrı ama illâ ki gitmem lazım buraya :D

edit: typo
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

nil etek giyerse gelirim karşı şeritteki rollercoastera.

tamam sen de etek giyersen neden olmasin hihihi^^

@sharky; europarka da gitmistim ben, orasi bana daha cok cocuk isi gibi gelmisti nedense.
bi tane baya yüksek bi rollercoaster'i var, onun harici pek bisey yok.

bu arada Kahnx' da gelir kesin, kacirmaz.
di mi lan?
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

mayista da yapabiliriz ayrica ama nisandan önce olmasin soora olsun.
he bu arada heidepark tam olarak nerde?
bremen taraflarinda galiba. orasi sana daha yakin diye sectin di mi essolusu.

ya yogh nalaga

bi kaç arkadaş gitmişler çok eğlenmişler :D o yüzden tavsiye üstüne heidepark diorm
Sosyal ağlarda paylaş

ya nil noob musun DB diyosun ya?! uçakla gelcen kızım uçakla... ben ayarlarım sana bileti 50 € gider dönersin. ha bi tarafın yiyosa bunun mitfahrgelegenheit'ı da var yani :D ben bi kere burdan teee kölne gitmiştim 12 saat falan sürmüştü aişsdkgd ama 20 €'ydu (gerçi eleman o parayı da almadı zaten şirket arabasıymış benzin parası ödemiyomuş yolda muhabbet ettik yalnız kalmadım eyw dedi almadı zorlamama rağme naşlskdf)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...