Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Life bar

TheMask

Öne çıkan mesajlar

işte RPG nin gerçekçeliğine katkı budur.

karşındakinin hangi lvl ya da ne kadar life ı kalıdığını bilemezsin, bu hem pvp de denge yaratıyor hemde önüne gelen pvp yapmıyor.[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

1. anarchy online pvp degil pvm tabanlı bir oyun
2. her oyunun yapısı farklıdır bu farklar younları birbirinden ayıran enbelirgin ozelliktir.

Ben herzaman aynı oyunu sadece grafikleri degisik diye oynayacaksam ne anlamı var?[signature][hline]Why do the bad so ruin the GOOD? is there a man who takes me upon the stars?.. or am i alone till the end? life is bitch .. time to DIE..
?
Sosyal ağlarda paylaş

düşün pvm tabanlı dediğin oyunda bile daha fazla pvp dönüyor.
sen pvp yapamayacaksan yani bir insan zekasına karşı oynamayacaksan ne zevki kaldı single player takıl npc kes dur ozaman.

lineage in 4-5 ay var bence düzgün değişiklikler yapmazlarsa insanlar sıkılmaya başlayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

dun hirs yaptim bi spelsinger ile 10 kere duel yaptim,,, yok imkani yok herseyi kullandim olmuyor,,, adam sleep pesine poison,,sonra da wampiric ,,, artik kalirsa 30-40 hp bi kere vurabiliyom ...her turlu uyutuyor bi kere sleep yapmasa alacam asagi ama bi kere bile iskalamadi...

bi tane daha vardi 4 lu chain duel yapiyorlardi ,, ilk bastaki spelsinger idi ,, fight basladi ve bizim spellsinger karsidaki 4 duelist i aldi asagi.. ve sona cekip gitti.. carizma yi basti yani :P
pvp istersen var benim bi iki arkadas her dk wanna duel? diye bagiriyor:)) isteyen varsa guzel bi duel yapabilirsiniz :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...