Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DJ Tiesto / Benny Benassi Konserleri...

Parapa

Öne çıkan mesajlar

ayni tartisma gecen sene de yasandi
rock: sallamak, hede hodo yapmak

rock'n roll muzik turu
rock (sizin kullandiginiz tabir): rock'n roll un kisaltmasi
rock'n coke (cola ve sallanmak)

hem bu kadar sadece goruntuden yargilamayin gibi mantiklib ir dusunceye sahip olabilip hem de bi festivali nasil sadece adi yuzunden yargilarsiniz anlamiyorum

size uygun bi festival degil, niye ugrasiyosunuz ki, tek muzik dinleyen insanlar sizmisiniz?[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

Çünkü festivalin adı vitrinidir buradaki problem neden bu tip bir isim kullandıkları

Ezelden beridir her şekilde insanların imaj olmuş bir olguyu reklam için, insanları cezbetmek için içeriği uymasada kullanmasına karşıyımdır.

Yoksa Türkiyeye isteyen grup gelsin çokta sevinirim seveni dinleyeni olan türlerin gelmesine ama bunu tutup 50 yıllık bi türe hakaret şeklinde yapmasınlar.
[signature][hline]"Story of SadButcher"
horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 Temmuz 2004 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj SadButcher tarafından 19 Temmuz 2004 19:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benny benassi ve tiesto ile ilgili bir haber yok rock'n coke'un resmi sitesinde..ben de geleceklerini sanmıyorum..

ayrıca rock'n coke'u tartışmanız yersiz..zaten her türlü reklamda "müzik festivali" olarak adlandırıyorlar..sırf rock festivali oldukları gibi bi iddiaları da yok..zaten türkiye'de only rock festivali yaparak yeterli karı sağlamaları maalesef henüz zor..ama yavaş yavaş olacaktır tabi..[signature][hline]I get the feeling when lesbians are looking at me, they're
thinking: "That's why I'm not heterosexual".
George Costanza aka GLC(860,000) aka Art Vandelay
Sosyal ağlarda paylaş

o da saçmalık zaten[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

artık valla bunun içinde kelime oyunu olmadıı kesin ,düz mantıkla yargılanamaz.
yani Rock dediğin herkesin bildiği rock'n roll müzik türüdür işte
gerçi artık günümüz dünyasında pink e bile rockçının kralı sayılması
britney spears gibi ortam zibidilerinin Rock'n roll u severim gibi hedeler çıkarmasıyla yeni nesile aşılanan rock tam bir komedi.
artık beni şaşırtmıyo içinde "rock" teması geçen organizasyonlara sırf müşteri çekmek için "müzik lamerlarını" koydukları.ehe
Sosyal ağlarda paylaş

daha derine inerseniz rock'ncoke dedikleri şey de rocknroll'a benzetilmiş bişeydir.
ama gelen ve gelecek grupların rocknroll ile alakası yoktur.
buna ne diyeceksiniz.
önemli olan iyi vakit geçirmek.
isterse şahin ka gelsin , ben keyfime bakarım[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 19 Temmuz 2004 22:31 tarihinde demiş ki:
said:
plus, 19 Temmuz 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
niye ki ? Benny Benassi ve DJ Tiesto süper bence ? sebebini yazarsan sevinirim !

çünkü lanet olası bir "rock" sözcüğü geçiyor festival adında ondan!

lanet olsun dostum bu rock cok 'cool'

ya arkadaslar birakin ya
nolcak ooleyse, size bi zarari mi dokunuyo, hadi 4 5 yil oncesi olsa metal dinliyosunuz diye satanist damgasi basiyolar size kendinizi savunun diicektim. Ama Turkiye'de kalkti o onyargilar artik, her muzik turune ayri bir kitle ve saygi var.

Kendi dinlediginizin kalitesine inaniyorsaniz size ne digerlerinden, o insnalarin da eglenme haklari var, ve egleniyolar.

Muzik lameri dediginiz insanlar kendi dallarinda ustalasmis kiisler. Baa sorarsaniz bence Satisfaction simdiye kadar duydugum en basarili 300 500 sarkisi, niye derseniz akilda kalici. Adam klibini, sozlerini, melodisini kullanarak akillara kazidi, ve tandiigm metale en bagimli tipler bile sarkiyi mirildaniyo arada bir. Bu onlari allahin popcusu clubber imi yapiyo? yoo

sarkinin amaci akilda kalici olmasi, herkes muzigi sololar icin dinlemez, bazi insanlar kafalarinda bir kac loop tutup sikildiklarinda o looplari hatirlayarak iyi vakit gecirmek ya da dans etmek isterler bir kac loopa, muzigi dusunmeden dinlemek isterler. Bu insanlari yargilayamazsiniz, sizin de dusunmeden yaptiginiz cok sey var.

Eger biraz daha rock degil bu bohuhu tartismasi devam ederse kilit takicam, gereksiz yere tartisiyorsuuz[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada satisfaction hakkında dediklerine tamamıyla katılıyorum...
DJ Tiesto'nun şarkılarıda o ıptısahtıs (senin deyiminle 300500) tarzı müzik için çok kaliteli bence... 1-2 şarkısı var da bende ama ben gene de böyle bir festivalin adını Rock'n'coke koymalarına karşıyım çünkü Rock bir müzik tarzının adını almış, sallanmak anlamından çıkıp (çok fena dejavu oldu :P) o yüzden bu adı kullanıp da insanların bunun bir rock festivali olduğunu sanmalarını yanlış buluyorum... sırf adına bakıp içeriğine bakmayan ve rock müziğe yeni biri gayet morali bozularak dönebilir festivalden :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

O kisi SALAK gibi icerigindeki gruplara bakmadna ismine bakip gidiyosa zaten donsun hakediyo

on yargilar kalkti gayet, artik sadece bizim popculari ayipladigimiz gibi onlar da bizi ayipliyolar. En azindan emniyete goturulmuyoruz, yolda kimligimiz sorulmuyo.[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

Üstad peki bu ülkede içeriğine bakıpta festival takip edenlerin yüzdesi nedir diye düşünüyorsun hele aklında bir loop tutup onu mırıldanmak için müzik dinleyen bir insanı örnek vermişsinki süper müzik dinleyicisi kendisi.

Ben böle müzik dinlemem dinleyenede müzik dinliyor demem
Bu arada size zararımı dokunuyor diyorsan sonuna kadar dokunuyor çünkü ben 20 senedir rock dinlerim artık rock dinlerim derken durup bi düşünmeme kendimi acaba doğrumu ifade ediyorum diye sormama neden oluyor üstelik bunu yaparkende kendimi ait hissettiğim kutsal birşeyi ayağa düşürüyor.[signature][hline]"Story of SadButcher"

horacegoesskiing, 19 December 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
...zayıf gelen iki dersim vardı resim ve beslenme dersi. şimdi dombili bi çizerim. öyle bi karakterim var yani...

[Bu mesaj SadButcher tarafından 20 Temmuz 2004 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...