Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

atilmazsiniz ya nasi atiliosunuz. cok zora girerseniz public trackerdan atiyorum house un yeni bolumunu cekin, cikar cikmaz torrentleechteki torrenti ustune yapistin, 0 download ile hayvan gibi upload yaparsiniz. ama illa atilmaya oynicam diyosaniz 0.35 ti sanirim oldugu zaman ratio 2 hafta icerisinde falan atiyolar. tekrardan uyariyim, atilmaya oynamayin cunku ilerde internetinizi arttirirsiniz falan adam gibi kullanirsiniz. 3 senedir uyeyim bu siteye topu topu 2 tane davetiyem oldu. tamamen random bi davetiye sistemi var, cok zor uye olmasi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada dht desteklemiyo ama indirdiginiz bi dosyanin hashleri ayniysa, torrent clientindan o torrent dosyasini kaldirip, TL torrentini koyunca direk seedinge gecirtebilirsiniz.

@doruk: buranin aslinda en buyuk ozelligi yeni cikan cogu seyi 100 seed 50000 leech gibi sartlarda degil, maksimum hizda indirebiliyosun. ayrica eski torrentleri bile gene son hizda indirebilecegin bi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:
public trackerdan atiyorum house un yeni bolumunu cekin, cikar cikmaz torrentleechteki torrenti ustune yapistin,

bunu bi daha annat bi... annat bağa buğu..
publiceten çektiğimin üzerine seed ederkene torrentleech tracker'ı mı ekliyorum?

simdi soyle oluyo,
public trackerdan house u cektin, download etti ve seed asamasinda. client tan house'un torrentini kaldiriyosun (indirdigin dosyalari degil ama onlarla ellesme). daha sonra torrentleechten ayni torrenti indiriyosun (isimlere dikkat et, mesela House.S06.E10.HDTV.2HD yaziyosa ayni isimdeki torrenti indir). clientinda dosyayi kaydettigin yer olarak, public trackerdan indirdigin yeri sec. eger ayni torrent dosyasini sectiysen zaten butun dosyalar var oldugu icin download yapmadan direk upload yapmaya basliyacak.

@farinal: 2tb upload var benim bisimi sorcaktin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...