Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

GwindonSurion

You feel a faint sense of the force

Öne çıkan mesajlar

Jedi rumorlarına başlıyorum, burası rumor bilgi alma, yardımlaşma topkaımız olsun.
Bazı görevler şöyle ki: DWB'nin en alt katındaki bi yaratığı kestiriyor size falan.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Şimdi iki gün sabret hacı. ben ve aceh de başlıyacağız. fakat bana biraz zaman lazım. tkm ye gereksiz zaman ayırdım. Swordu masterlayacağım iki güne kalmaz. Aceh de var. Beaber yaparız.

Şimdi iki prof masterlayıp poi gezip badge toplayacağız. Sonra

Themepark mı yapacaz.

Old man ve sonrasındaki köy işini biliyordum. Önceki sistemde nasıldı lay. NS - Elder kesmek olayı da knight trial lerindeydi?!

Bu linki buldum.

http://soteyswgemujedi.blogspot.com/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
feral force işi tamamdır
şimdi daha zoru çıktı
imperial major general avlamam lazım özellikle imperial poilerinde dolanırken aklınızda olsun aceh e tell atın oyu niçi mail atın

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Yardıma gelirim. Basalım base i.

Guild dende bir kaç kişiyi bulalım. shewyky akşama yardım edeyim. Sana adamı bulduysa beraber indirelim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
şu an da em da bulunan poi badgelerini aldım. 50 badge oldu... bakalım medic i bu akşam yapayım.olmadı fencer i kasarım. o da olmadkı. pikeman... o ada olmazsa ranged proflarına dalacam. yoksa bh olup sizleri avlarım ona göre.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
uiaction toolbarli moolbarli bir macro modeli vardi benimde
afk krayt kestigim onu yapacam ornek lazim oldudu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
managerx said:

Karag8z said:

Surge

gz bu ne hiz

son 3 gündür rumor da yapmiyorum. özellikle harf atlayacakmi diye bir seyler deniyorum atlarsa yasadiniz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
DamienThorne said:

Black Hole Stormtroopers nerde yaw bilen var mı...

ciddimisin bir onceki rumorum du, moralini bozmak istemem ama aglaya aglaya bitirdim, lair olarak bir arkadaşım bir kere gormus ama ben hep tek tek avladim, static bir yerleri yok, cnetin 1000 m güneyinde, naboo da imp vs gungan poisinde, tatooine mos eisley sehrinin dısında spawn oluyorlar

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...