Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuşatmalar..

odchu

Öne çıkan mesajlar

kainda bizim saatimize gore gece 3 te oldu cmt ve pazar gunu
hic kimse ele geciremedi tum serverlar icinde bir tek Bartzda giran ele gecirildi ya sey gibi birazda hani uoda champ yaparsın ps cıkar pklar gelriş basar aynen oyle siege golemleri summon eden cuceleri oldurduler e kalenin kapıyı kıramazsan nası ele gecircen :) yada gelip campleri yok ettiler[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

yok toplanıyo vergi ama adeni alan clan tax %5 arttırırsa diger kalelerın sahipleride taxı %5 arttırmak zorunda kar etmek icin aden tum kalelerden tax topluyo :) o yuzden kusatması cok zor yani Amerika serverlarında onumuzdeki 2-3 ay icinde alabilen olcagını sanmıyorum tabi c2 daha erken gelirse bilemem.[signature][hline]icq:140353

[Bu mesaj -Ari- tarafından 17 Temmuz 2004 09:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lionnada gludio yu almaya calistilar ama hayatimda gorebilecegim en dandirik siegedi heralde (daha once hic gormedim ama guldum izlerken sadece)
20 30 kisi gelip almaya calistilar hic bir taktik maktik yoktu teker teker cengaver gibi giriolardi
hadi turk filmi cok seyrettiniz diyecem de turk clanida degil anlamadim ne yapmaya calistiklarini
sonra gittiler bisey demeden

adamlar guardlara saldirio tamam da guardlar respawn oluyor bunu 2 saat boyunca cozemediler sanirsam o yuzdende gittiler respawn olayini cozebilseler bile 20-30 kisi ile yinede cok zordu

ayrica siege alaninda herkes birbirini oldurebiliyor pk mk olmuyosunuz o yuzden bazi denyolar party yapip herkesi olduruyor dikkat etmek lazim. eger respawn olmak icin (battle area da res olamiyosunuz) sehre isinlaniyorsunuz ama gludio dan gludine isinliyordu (ben olmedim restart yaptim oyunu wc ye gidebilmek icin ve orda ciktim, ama olenlerde ordan cikiyordu konvoy olusmustu gludio ya dogru)

kisacasi felaket alliance olmadan bu is olamzmis o olsa bile cok iyi bir lvliniz olmasi gerek
yanimda bir adam FREEDOM diye bagirip daldi lvl 35+ idi tahmin ediyorum elinde str long ve uzerinde manticore vardi cunku
450 civari dmg almis archerlardan hepsi ayni anda atiyor (enaz 5-10 tane ayni anda) zaten o sekilde heal olsanizda farketmiyor

acikcasi acaip zor birsey ama yapilabilir tabi :)

lionna da yarin dion(sabah 5 de yazdigima gore bugun olacak) icin 4 clan saldiracak o cok daha iyi olur diye dusunuyorum 1stlegion sanirim lionnanin guclu klanlarindan ve 4 tane ally var
Sosyal ağlarda paylaş

hindemith gludio'da castle siege - tam bi faciaydı. facia diil şakaydı. bayağı bi adam vardı gerçi... rahat bi 200 kişi vardı ortada, ama bu kadar da kötü olmaz ki beah... bi kere kimse savaşın başladığının farkında diildi. millet etrafa bakınırken bikaç uyanık fark edip saldırmaya başladı. ortalık iyice karıştı.. savunanların hepsi ilk 5 dakkada geberdi, sora saldıran clanlardaki adamlar guardlara teker teker yaklaşmaya çalıştıklarından onlar da duman oldular... kimse kazanamadı çok kötüydü.

inşallah benim katıldığım siege'lerde böle olmaz :(
videoları izleyip gaza geldik o kadar, bu muydu beah![signature][hline]Are you gonna bark all day, little doggie, or are you gonna bite?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...