Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mafia(takıldım)

nakata

Öne çıkan mesajlar

19. bolum paulie ile bi bankaya gidiyoruz.. o bize bi plandan bahsediyo ama hibirsey anlasılmıyo.. bolumu gecen biri warsa anlatabilirse cok iyi olur.. bolum sole baslıyo paulienin dairesinden cıkıp trene binip bi bankaya geliyoruz.. ve bankada paulie plandan bahsediyo..?? sonra ne yapicz??

tesekkürler;
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitirmiştim zamanında Mafia'yı ve banka bölümünü de hatırlıyorum ama bankanın içine girene kadar ne yapacağını hatırlayamıyorum manuel olarak bankayı bulman ve girmen lazımdı sanırsam.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

Bi tane çıkış tarafından bi tane bankanın iç odalarından gelen polisler yanındaki adamı öldürmeden öldürceksin. Sonra polisin geldiği yerden girip ordaki banka memurlarından biriyle konuşcaksın(kapıdan girince sol arkada kalıyo) Sana müdür odasına git vs bişeyler diycek en üst kata gidip müdürü bulcaksın en alt kata girip müdürden aldığın anahtar veya şifre vs bişeyle kasayı açıcaksın. parayı alıp çıkışa yollancaksın.[signature][hline]Çizgi Film----->Soldan Sağa
0_o....o_0.....0_o...o_0.....o_o....0_0....O_O
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Al bakalım sana tam çözüm.
-kaynak: trgamer-

19. Moonlighting

Demodan sonra adamımızı takip edin. Beraberce trene bineceğiz. Trenden inince birlikte bankaya girecek ve içeride konuşacaksınız. Konuşma bitince onunla birlikte bankadan çıkın. Tekrar konuşun. Ve hemen bankanın solundan dolaşıp ilerleyin.

Hemen yoldan geçen veya park halindeki bir arabaya binip gösterilen yere gidin. Silahlarınızı seçer seçmez gösterilen yere gelin. Birkaç kez korna çalınca adamımız inecek ve bankaya doğru yola çıkacaksınız.

İçeri girer girmez adamımız polisleri etkisiz hale getirecek. Önden ve arkadan geleceklere dikkat. Adamımız onları da öldürünce banka memurlarının yanına çıkan kapıdan girin (karşıdan gelen polisin açtığı kapıdan) sola dönüp ilerleyin ve sağdaki anahtarları alın. Daha sonra en üst kata çıkın. Burada kapısının üstünde "Officer" yazan kapıya girin ve içerideki adamala konuşun ve sağınızdaki gizli dolaptan anahtarı alıp en alt kata inin. Polisleri öldürüp ana kasaya doğru ilerleyin. Ara demodan sonra hemen üst kata çıkın ve adamımızla birlikte arabaya binip gösterilen yere ulaşın ve adamımızla konuşup, bölümü bitirin.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...