Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bass gitar?

zagorx

Öne çıkan mesajlar

klasik ile bas arasında elektro ile bas arasında olacağından daha rahat bir geçiş olur. hatta çoğu iyi klasikçi bası çok iyi çalar. tek geçiş problemi tellere temiz basma alışkanlığı oluyo nerdeyse. falan filan işte. nerden istersen ordan başla kardiş. direk bastan başlamanın bi sakıncası yok. klasikten başlamanın da bi zararı yok. derim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sensible, 19 Temmuz 2004 00:53 tarihinde demiş ki:
Direk bassla başlarsan orda burda gitar çalıyorum diyemezsin ona göre :) Verirler eline klasiği kalırsın öyle. Birde klasik seneler alıyor diyen arkadaşa söylüyorum, ben 1 senede çok iyi çalmaya başladım ne seneleri yahu çalışırsa adam gibi uzun sürmez;ki ben çalışmadım hiç

klasik gitarla kastın klasik müzikse helal olsun derim, yanlış biliyomuşum derim. kastettiğin akor vs popüler müzikse 2-3 ayda da güzel çalmaya başlanabiliyor.

evimin dibinde müjdat gezen sanat merkezi var ordan biliyorum az çok. 1 yıl süren kurs sonunda mini bir konser veriyorlar klasik gitar kursu alanlar. hepsi de gerek solo olsun, gerek 2-3 kişi olsun ufak tefek ama güzel şeyler çalabiliyorlar.

nota okumak ve akıcı olarak klasik müzik çalmak (bach'tı şuydu buydu) seneler alıyor diye biliyordum.. yanlış biliyomuşsam affola, kişisel olarak denemedim.[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik al sonra bassa geç. Bak bana 4 senedir klasik çalıyorum hala bass gitar alamadım :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

ben 30 senelik bi akustikle başladım walal gitara.bare basınca parmağında iz kalıo falan:)şimdi çok rahat çalıyorum elektro.ille de ders alman gerekmez ama bence klasik gitar öğren önce.sonra bir barkmışsın ilgin bass değil de elektro gitara yönlenmiş?hem sağlıklı karar vermen için bir zaman dilimi olur ara dönem gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...