Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Renée Zellweger

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

ben onu bridget jones'da gördüğümden beri iğreniyorum, o neydi öyle her tarafı lömbür lömbür yağ dolmuş...ııyk iirenç.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

Bu daha tatlı kanımca...Neyse vazgeçtim, fotoğraf koyup coşmayalım sonra playboy gibi oluruz Allah korusun.Larura Prepo desem yeter.[signature][hline]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben Candemir!!?!
Volfied, 11 Haziran 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
afrikadaki penguenler hakkinda endiseliyim

[Bu mesaj Cd- tarafından 07 Temmuz 2004 17:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunculuğu hakkında yorum yapamam ama walla izlemekten en çok hoşlandıım hatun.yani lezbiyen olasım gelir.yani beenmeyenin de zevkindn şüphe ederim.tabi zevkler tartışılmaz.[signature][hline]we are the youth of the nation
TEŞHİRCİ TİKKY TUĞÇEGÜL

Zlorwf'u çok seviyorum!
Sosyal ağlarda paylaş

meraklılarına söyleyim biraz önce kanal d de jerry maguire vardı izleyemediysenzi iyi bir fırsattı sizin için ama tabi gece 1 de başladığı için o kadar fazla kişi izleyememiştir neyse ama güzel filmdir çok beni menajer olmaya özendirmiştir şu an itibariyle ama zor iş... onun dışında cold mountainde vedown with love'da da çok iyi oyunculuk yapmış... tabi onun için izlemedim bu filmleri ama onun olması da ayrı bir hoştu...

[Bu mesaj fortinbras tarafından 09 Temmuz 2004 03:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
555, 08 Temmuz 2004 22:51 tarihinde demiş ki:
oyunculuğu hakkında yorum yapamam ama walla izlemekten en çok hoşlandıım hatun.yani lezbiyen olasım gelir.yani beenmeyenin de zevkindn şüphe ederim.tabi zevkler tartışılmaz.

Kanıt!

tek biz bozulmuyormuşuz böyle hatun topiklerinde...

eheh

güzele güzelden başka ne denir?
Bebek? olabilir belki...

Aha işte Renée[fecii derecede Renault diyesim geldi bir an :P] ninde böyle bir güzelliği var..Bebesel güzellik..ama yaşlandı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kiddo, 09 Temmuz 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
Sırf balık etli olduğu için böyle. Bunun zayıf halinide görürürüm. Yanaklar küçülse gözler içe kavislense bebek falan kalmaz ortada.

her güzele güzellik katan özllikler var onları çıkarsan en güzel bile bok gibi olur saçmaladın biraz[signature][hline]yer:Fenerbahçe Cumhuriyeti
başkent:Kadıköy

racon kesmiyorum...kafa kesiyorum...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...