Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage arena engineering pvp

Madcat

Öne çıkan mesajlar

Böyle arattığında hepsini bulabileceğimiz bir thread olsun istedim.
şimdi mage rerolluyorum da öncelikle arena itemi kasmak için hclerde takılacak bir arcane buildi,ardından pvp için bir frost buildi istiyorum sizden.

Ve engineering pvpde çok işe yarar tamam ama nasıl?
şu boost nitro kalkmış arenadan diye duydum doğru mu yoksa kullanılıo mu hala? sırf onun için bile kasabilirim yani.
bi de roket atıyoruz galiba diyeceğim o ki bi ton para harcayıp engineering kasmaya değer mi değmez mi?

evet sorular böyle noob druid sorularımdan sonra ağaç formda hc heallamaktan bıkıp mage ile kankalarla kendi çapımızda eğlenmeyi planlıyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde aynı frost spec pvp için. ama oynadıgın setupa göre küçük değişiklikler yapıyorsun.

Mesela ben şimdi destro lock, paladin deniyordum, lock'a aldım focus magic. bunun gibi. Onun haricinde baya mainstream specler, armory'le yüksek magelere bak.

Eldivernlere rocket şart. cloak'a spellpower basarsın spell peneyi off hand ve wandtan tamamladıgında.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi olmaz bence ya. Çünkü haste yetmiyor artık. 820 haste vardı bende, survival'ımı ve spell damage'ımı ÇOK düşürüyordu. Şimdi top mageler de 4 set bonua akıyor farkettiysen. İşler T10'la nereye gelir bilemiyorum inan ama bence survival lazım, çünkü hiç hoş değil dotlara ver warriorlara tek swingle %50 altı olmak.

Bir kere block kullanmanı çok zorlaştırıyor. Ne zaman block açacagımı kestirememeye başlamıştım çünkü çok dengesiz bir survival'ım vardı. ya horay horay diye tankladım yada wtf wtf öldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...