Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

domain ve hosting

tamirci

Öne çıkan mesajlar

Nereden istiyorsun?
Tr de mi olsun makinesi amerika da mı?
Eno'nun makine var Amerika'da
Profocio Hosting Eno'nun

Ha yok Türkiye'den hosting istiyorum diyorsan özele gel ayarlarız birşeyler[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.turkticaret.net
Buradan domain alabilirsin. Turk Ticaret, Turkiye'nin en fazla domain barindiran sirketi. Sadece domain alip bedava bir hosting paketine de yonlendirebilirsin domainini. Yakinda SeXeN6.Net Bedava DNS Hizmeti verecek. Gerekli yonlendirmeyi SeXeN6.Net DNS Hizmeti'nden ucretsiz olarak yapabilirsin.

[Bu mesaj Crane tarafından 16 Temmuz 2004 01:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

turkticaret'in makineleri amerika'da ve acayip yavaş makineler
karegen tr'dedir[signature][hline]
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim yaptığımız araştırmaya göre (bi grup arkadaş) şu karara vardık ki TR'den alacağın domain ve hosting hizmeti tamamen kazıklamaya yönelik. Yurtdışından bizim bulduğumuz uygun olansa lunarpages. Biz hizmetlerini şu ana kadar beğendik. Yani her istediğimizde yardımcı oldular. Gerektiğinde telefon ettiler. Ayrıca hazır php program paketlerini koydular (phpnuke gibi genel olanları istediğinde kuruyolar hemen) Aynı fiyata TR'de almaya kalktığımızda bize tanınan özellikler nerdeyse yarısı kadardı...
Sosyal ağlarda paylaş

vah riglous yazık riglous!!
TR'den sana verceği hizmetle Taa amerika'nın bilmemneresine kurulmuş makinenin hizmeti bir değildir
TR'den alırsan hosting'i sayfalar daha hızlı açılır, Siteni Türklere yönelik yaptıysan mükemmel bir seçimdir bence TR de Hosting.

TR de hosting insanları kazıklamaya yönelik değil, sadece maliyeti fazla, bu yüzden de şirketler fiyatları yüksek tutmak zorunda kalıyorlar. Amerika'daki serverların hepsi kötü demiyorum ama çoğunluk olarak benim düşünceme göre yeterli değil. Geçenlerde gördük fiberler koptu bağlantı gitti.

Bilip bilmeden konuşmuyormusunuz böyle? TR'deki şirketler kazıklamaya yönelikmiş. 1 Mbit'in maliyeti 450-600 $ arası değişiyor sen bir makineyi amerikada 200 $ a rahatlıkla kiralıyorsun.

Bir de clickthrough diye bi muhabbetin var sanırım bu şirketle referrerısın herhalde[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Prawler; soylediklerin, eskiye gore cok dogru ancak zamanla yurtdisi internet baglanti kapasitemiz artiyor. Bu nedenle eger ucuz ve kaliteliyse yurt disindan hosting almak(ozellikle yuksek alan ve bandwidth dusunuluyorsa) daha mantikli.
Bkz: TT Duyuru :P

[Bu mesaj Crane tarafından 17 Temmuz 2004 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ekohost'un serverları yurtdışında bence yurtdışına göre çok pahalı[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

hosting isteyenler istedikleri yeri araştırdıkdan sonra benden de fiyat alsınlar.

yada hiç uğraşmayın direk bana gelin : )[signature][hline]ICQ#85889898
Doğru yolu bularak okuduğu mal üniversiteyi bırakan kişi. (Ben :P)
sharky, 08 January 2004 00:30 tarihinde demiş ki:
Sakin olalim. Sakin sakin cevap verelim. Zorla sakinlestirilmek icin parmak kaldirmayalim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 17 Temmuz 2004 14:07 tarihinde demiş ki:
vah riglous yazık riglous!!
TR'den sana verceği hizmetle Taa amerika'nın bilmemneresine kurulmuş makinenin hizmeti bir değildir
TR'den alırsan hosting'i sayfalar daha hızlı açılır, Siteni Türklere yönelik yaptıysan mükemmel bir seçimdir bence TR de Hosting.

TR de hosting insanları kazıklamaya yönelik değil, sadece maliyeti fazla, bu yüzden de şirketler fiyatları yüksek tutmak zorunda kalıyorlar. Amerika'daki serverların hepsi kötü demiyorum ama çoğunluk olarak benim düşünceme göre yeterli değil. Geçenlerde gördük fiberler koptu bağlantı gitti.

Bilip bilmeden konuşmuyormusunuz böyle? TR'deki şirketler kazıklamaya yönelikmiş. 1 Mbit'in maliyeti 450-600 $ arası değişiyor sen bir makineyi amerikada 200 $ a rahatlıkla kiralıyorsun.

Bir de clickthrough diye bi muhabbetin var sanırım bu şirketle referrerısın herhalde

Evet clickthrough var tabi de, ben o linki siteme bile koymamışken, kalkıp paticikten medet ummak bana yakışmaz. Sen ne dediğinin farkındasın di mi? Hani başkalarını ezerken arada bi dün neydim bugün neyim diye bi düşünmek lazım... Ayrıca banane TR'deki host'ların maliyetinden. Ben bana sundukları hizmete bakarım di mi? Eğer üstünse yurtdışındakiler, tabii ki onları seçerim; bilip bilmemek değil tartışılan: yeterlilik, hizmet vs fiyat. Yurtdışı hatlar kötü olduğunda da gayet phpmyadmin'le sorunsuz çalışabildim. Ha sorun şu ki türkticaret'ten alıp da normal zamanda, benim o zamanki hızımda upload yapan firmaları da biliyorum.

Buyrun burası clickthrough'suz olanı: lunarpages.
Ama bi host alacaksanız, önce referans isteyin. Ne kadar cevap veriyolar ona bakın. Referans adresler isteyin. Bakın bakalım bi yerlerden tastikli mi, bi şeyler yapmış mı adamlar... Gidin referans şirketlerle görüşün hizmet hakkında. Salak salak hostlara para verip, paranızla rezil olmayın.

[Bu mesaj riglous tarafından 18 Temmuz 2004 23:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

duyulmuş değil birşey değil ama tinyhost.com ben daha önce kullandım, çok memnun kaldım. her mesaja yarım saatte cevap verip her türlü yardımda bulundular.. tavsiye edilir :)[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / Fıstığa oy verin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...