Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

C&C Generals Zero Hour Serious Error

arcane

Öne çıkan mesajlar

çıkalı epey oldu
birkez daha İMDAT ! diyorum
deli gibi bekledim oyunu , ama oynayamıyorum bu hede yüzünden
peah oyun güzel olmasa içim yanmicak ta süper bi expansion arkadaşta oynadıydım[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

ekran kartımın driverı son detonator olmasa da yeterince güncel

hz ayarını nerden ayarlarsam ayarlıyayım olmaz o monitörün limiti var , ondan olduğunu sanmıyorum daha önce hiçbir oyunda refresh rate yüzünden çalışmamazlık görmedim duymadım öyle birşey olsa requirements kısmına monitörü de yazmaları lazım gelmez mi ?[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

arci benzer durum bendede olmuştu ama kalıyor öyle..
yani monitörün Hz olayını yükseltemiyorsun
(en azından Ben böyle biliyorum,yükseltiliyor diye bilen ve nasıl yapıldığını anlatabilen varsa çok süfer olur)

Bir arkta "yükseltiliyor" demişti..Nasıl yapılıyor onunda bilgisi yokmuş,bir ara hardware bir siteyi kurdalarken bulmuş bir metin.

Monitörü değiştir,
Yeni ekran kartı al,
olmadı
bilgisayarı,içinde TNT lokumu ile camdan aşağı at :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Delikanlı deler geçer(!)[Kısa Zamanlı imza uzatması]
Sosyal ağlarda paylaş

yükselttim işte çözünürlük düşürerek ancak yine de olmadı
yeni ekran kartı veya monitör alabilecek durumda diilim şu an ki sorunun onlarda olduğunu hiç sanmıyorum baya çok görülen bir hata ea sitesinde yazdığına göre..[hline]Guns don't kill people...We do!
SBGG!
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
ehh oyun çıkalı 1 yıla yakın süre geçti, sorun anca geçti.
ne sebebini ne de nasıl düzeldiğini anlamadım ama oyun çalışıyor önemli olan da o..[signature][hline]Kafalar m3 ile bahar gelmeden çiçek açıyorsa, o an Ayşeciğin headshota doyduğu andır...
SBGG!®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...