Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kediler niye azdı

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

1 haftadan uzun bir süredir mahvetti kediler boğaw boğaw diye. demin okula gittim geldim kaç kedi sevişiyordu yolda sayamadım. bir de enseyi ısırmadan güzelce bir yaladı bi tanesi ön sevişme babında yerlere yattım gülmekten.

küresel ısınmadan bahar geldi falan mı sandı bu aptallar lakin izmirin havası pek bir iyi gidiyor hala.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de demin bi kedi gördüm kepenklerini yarıya kadar indirmiş kapalı bi dükkanın metal kapısını açmaya çalışıyordu. baya oturdum izledim baya da uğraştı ağzıyla 2 patiyle fln girişti napacaktı acaba açınca anlamadım. acıdım hayvana imkansızı başarmaya çalışıyordu. kapıyı açsan bile kepenkler çekik yarıya kadar dostum dedim anlamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

bu amerikanın bir silah denemesi arkadaşlar.
asıl amaç düşman askerini gay yapıcak bomba üretmek
http://www.haber7.com/haber/20070613/Dusmani-escinsel-yapacak-bomba.php

bu gazı şimdi havaya verdiler, yan etki olarak kediler azıyor. bunun diğer bileşenini havaya verdiklerinde gay olacaksınız.

o çiftleşen kedileri gördüyseniz 1/2gay olabilirsiniz. maske takın ve havayı solumayın.

bizim burada kediler soğuk sebebiyle apartman girişlerinde paspas üzerlerinde oturuyorlar sadece. çiftleşme falan yok henüz. gaz gelmedi buraya.

delikanlı delikanlı racon kesiyoruz işte mahallede.

kendinize ve kedinize dikkat edin.

ve unutmayın.. bu gazı ciğerlerinize çekerseniz, 2.gaz geldiğinde sistem aktive olacak ve gay olacaksınız.

olmayın!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...